Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Zonguldak Gökçebey Nöbetçi Eczane Listesi

5 Temmuz 2022 Zonguldak Gökçebey Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1479
Liste Güncelleme Tarihi : 5 Temmuz 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Gökçebey Nöbetçi Eczane

Gökçebey nöbetçi eczane görevi, Zonguldak il sınırları içerisinde yer alan Gökçebey ilçesinde halka hizmet sağlayan eczaneler tarafından gerçekleştirilen bir görevdir. 189 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 61 metre, nüfusu ise 21 bin 655 kişi olarak bilinmektedir. Gökçebey ilçesi, yöre halkı için verdiği sağlık imkanları açısından oldukça yeterli olmakla birlikte aynı zamanda bünyesinde 10 tane mahalle ve 19 tane de köy bulundurur. Eczanelerin kapalı olduğu tüm tatil sayılan günlerde, nöbetçi eczaneler açık olarak acil sağlık işhtiyaçları olması ihtimaline karşılık 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczaneler 1 gün boyunca aktif olarak çalıştığından nöbetçi eczane listeleri de sık sık güncellenir. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı şekilde Gökçebey nöbetçi eczane listeleri de güncellenmektedir.

Gökçebey Nöbetçi Eczane Nerede?

Tüm resmî tatil sayılan günlerde, bayramlarda ve mesai saatleri haricinde eczaneler kapalı olur. Eczaneler kapalı iken vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet verirler. Acil bir sağlık ihtiyacı olması durumunda size en yakında yer alan nöbetçi eczanelere danışmak istersiniz. Bu sırada ise en sık sorulan sorulardan biri Gökçebey nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde eczanelerin güncel listelerine ulaşabilirsiniz.

Gökçebey Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruların cevapları için internet sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Gökçebey nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapmalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan ekran üzerindeki menüden yaşadığınız şehri seçerek aratma butonuna tıklamalısınız. Bu adımları uygulamanız halinde en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlamış olursunuz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin adreslerine de ulaşabilirsiniz. Bu sayede acil bir ihtiyacınız olması durumunda kolay bir ulaşım sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Gökçebey Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye’de eczanelerin hizmet verdiği saatler sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri ise 24 saat şeklindedir. Türkiye’nin diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı zamanda Gökçebey nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmanız, doğru bilgi almanız açısından oldukça önemlidir. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak erişim sağlamanız söz konusudur.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler halk için hizmet sağlamamaktadır. Aynı zamanda bayramlarla beraber bütün tüm resmî tatil günlerinde ve çalışma saatleri dışındaki zamanlarda da kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alarak 24 saat boyunca hizmet verir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olarak hizmet vermektedir. eczanelerin mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 arasındadır.

Gökçebey Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Gökçebey nöbetçi eczane listelerinin, Zonguldak il sınırları içerisinde yer alan Gökçebey ilçesine ait bulunan bütün mahalleler özenli bir şekilde gözden geçirilerek hazırlanan en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağalmanız söz konusu olur. Gökçebey ilçesine bağlı bulunan bütün mahalleler ise şu şekilde verilmiştir:

  • Çarşı mahallesi
  • Çay mahallesi
  • Çukur mahallesi
  • İstasyon mahallesi
  • Kadıoğlu mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Onmayıs mahallesi
  • Satıbeyler mahallesi
  • Üçburgu mahallesi
  • Yeni mahallesi