Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Zonguldak Devrek Nöbetçi Eczane Listesi

11 Ağustos 2022 Zonguldak Devrek Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 2338
Liste Güncelleme Tarihi : 11 Ağustos 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Devrek Nöbetçi Eczane

Devrek nöbetçi eczane görevi, Zonguldak il sınırları içerisindeki Devrek ilçesinde halk için hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. 938 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 80 metre, nüfusu ise 57 bin 540 kişi olarak bilinmektedir. Devrek ilçesi, halkına sağladığı hizmetler açısından incelendiği zaman gayet yeterli olmakla beraber aynı zamanda bünyesinde toplamda 11 tane mahalle ve 83 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu resmî tatil sayılan özel günlerde, bayramlarda ve mesai saatleri dışında nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca çalışırlar. Nöbetçi eczaneler, bir gün boyunca hizmet verdiğinden nöbetçi eczane listeleri sıklıkla güncellenir. Böylece her gün başka bir eczane nöbetçi olarak görev alır. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı zamanda Devrek nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek güncellenir.

Devrek Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmî tatil günlerinde, mesai saatleri dışında ve bayramlarda kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Böylece halkın acil sağlık ihtiyaçları karşılanmış olur. Acil bir sağlık ihtiyacı olması durumunda ikamet edilen bölgeye en yakında bulunan nöbetçi eczanelere gidilmek istenir. Bu sırada ise en sık yöneltilen sorulardan birisi Devrek nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların en doğru ve güvenilir cevaplarına erişim sağlayabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Devrek Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza takılan sorular var ise yalnızca Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak incelemelerde bulunabilirsiniz. Devrek nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için öncelikle verilen internet sayfamıza giriş yapmalısınız. Ardından açılan ekran üzerinden ikamet edilen şehir seçilerek aratma butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu adımları doğru ve eksiksiz şekilde uygulamanız durumunda ise size en yakın mesafede yer alan eczanelerin bulunduğu güncel listeler karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda internet sitemize giriş yaparak nöbetçi eczanelerin adres bilgilerine erişebilirsiniz. Böylece nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyduğunuz her an kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Devrek Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri 24 saat şeklinde olur. Diğer tüm ilçelerde olduğu gibi aynı şekilde Devrek nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalı olarak vatandaşlar için hizmet vermemektedir. Eczanelerin kapalı olduğu tüm resmî tatillerde ve mesai saatleri dışında da nöbetçi eczaneler devreye girerek vatandaşların acil sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olarak vatandaşlara aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Eczanelerin çalışma saatleri ise cumartesi günleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Tam gün şeklinde hizmet sağlayan eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Eczaneler kapalı iken ise devreye nöbetçi eczaneler girerek 24 saat boyunca hizmet verirler.

Devrek Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Devrek nöbetçi eczane listelerinin, Zonguldak il sınırları içerisinde bulunan Devrek ilçesine bağlı bütün mahalleler göz önünde bulundurularak oluşturulmuş en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlamanız söz konusu olmaktadır. Devrek ilçesine ait tüm mahalleler ise şu şekildedir:

 • Ağalar mahallesi
 • Çay mahallesi
 • Eski mahallesi
 • Himmetoğlu mahallesi
 • İsmet paşa mahallesi
 • Karşıyaka mahallesi
 • Kemerler mahallesi
 • Merkez mahallesi
 • Recep tayyip erdoğan mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Yeni mahallesi