Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Zonguldak Alapli Nöbetçi Eczane Listesi

5 Temmuz 2022 Zonguldak Alapli Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1478
Liste Güncelleme Tarihi : 5 Temmuz 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Alaplı Nöbetçi Eczane

Alaplı nöbetçi eczane görevi, Zonguldak’taki Alaplı ilçesinde çalışan bütün eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilen bir görevdir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir. Bu sebepten dolayı listeleri sıklıkla güncellenir. Aynı şekilde Alaplı nöbetçi eczane listeleri de sıklıkla yenilenir.

Alaplı Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmî tatil kabul edilen özel günlerde ve mesai saatleri dışında eczaneler kapalıdır. Bu tarz zamanlarda vatandaşın sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Acil bir ihtiyaç olması durumunda ise sizlere en yakında yer alan nöbetçi eczanelere danışmak istersiniz. Bu esnada en sık akıllara takılan sorulardan birisi Alaplı nöbetçi eczane nerede sorusu olur. En güncel listelere ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Alaplı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza takılan bütün soruların en doğru ve güvenilir cevapları için internet sitemize giriş yaparak incelemelerde bulunabilirsiniz. Alaplı nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise ilk olarak yapmanız gereken şey Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yapmanızdır. Ardından karşınıza çıkan sayfadaki menü üzerinden ikamet ettiğiniz şehri seçerek aratma butonuna tıklamalısınız. Tüm bu işlemler sonucu sizlere en yakın konumda yer alan nöbetçi eczanelerin bulunduğu güncel listeler karşınıza çıkacaktır. Sitemiz üzerinden aynı zamanda eczanelerin adreslerine erişebilirsiniz. Böylece acil bir ihtiyaç halinde nöbetçi eczanelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alaplı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin çalışma saatleri çoğunlukla sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin çalışma günleri ise bir haftada 6 gün şeklinde olur. 6 gün boyunca aktif olarak hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise vatandaşın sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler hizmet verir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı zamanda Alaplı nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir. Nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet verdiğinden her gün başka bir eczanenin nöbetçi olarak görev alması için listeler sıklıkla güncellenir. En güncel nöbetçi eczane listeleri için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram zamanlarında vatandaşlar için hizmet sağlamaz. Aynı şekilde bütün resmî tatil kabul edilen günlerde, çalışma saatleri haricinde ve Pazar günlerinde de kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri ise 7 / 24 şeklinde olur.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olarak hizmet vermektedir. Eczanelerin mesai saatleri ise hafta içi çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Cumartesi günüyle beraber bir hafta içerisinde 6 gün boyunca aktif bir şekilde çalışan eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Pazar günleri ise acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet sağlar.

Alaplı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Alaplı nöbetçi eczane listelerinin, Zonguldak il sınırları içerisinde yer alan Alaplı ilçesine ait bütün mahalleler gözden geçirilerek oluşturulan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamanız oldukça kolay olmaktadır. Alaplı ilçesine bağlı bütün mahalleler ise şu şekilde verilmiştir:

  • Erenköy mahallesi
  • Fındıklı ağılı mahallesi
  • Kale mahallesi
  • Karşıyaka mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Tepeköy mahallesi
  • Yeni siteler mahallesi
  • Yenimahalle mahallesi