Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Yalova Çınarcık Nöbetçi Eczane Listesi

5 Temmuz 2022 Yalova Çınarcık Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1562
Liste Güncelleme Tarihi : 5 Temmuz 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Yalova İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Yalova Nöbetçi Eczaneler

Çınarcık Nöbetçi Eczane

Çınarcık nöbetçi eczane görevi, Yalova il sınırları içerisinde yer alan Çınarcık ilçesinde vatandaşlar için hizmet sağlayan bütün eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilir. 174 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 11 metre, nüfusu ise 34 bin 76 kişi olarak bilinmektedir. Çınarcık ilçesi, sağladığı sağlık imkanları bakımından incelenip değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olmakla beraber bünyesinde toplamda 13 tane mahalle ve 9 tane köy barındırmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu resmî tatillerde, mesai saatleri dışında ve bayramlarda vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek 7 / 24 hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczaneler bir gün boyunca hizmet verdiği için de nöbetçi eczane listeleri sıklıkla güncellenerek yenilenir. Aynı zamanda Çınarcık nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek güncellenir.

Çınarcık Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmî tatil sayılan özel günlerde ve mesai saatleri haricinde eczaneler çalışmazlar. Eczanelerin çalışmadığı zamanlarda ise nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Acil bir sağlık ihtiyacı olması durumunda sizlere en yakında yer alan nöbetçi eczaneye danışmak istersiniz. Bu sırada da en fazla sorulan sorulardan birisi Çınarcık nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Bu tarz sorularınız var ise en doğru ve güvenilir cevaplar için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Çınarcık Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza gelen tüm soruların cevapları için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çınarcık nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için ilk olarak verilen sayfamıza giriş yapmanız gerekir. Ardından karşınıza çıkan sayfada yer alan menü üzerinden ikamet edilen ili seçerek aratın. Bu işlemleri uygulamanız halinde ise sizlere en yakında yer alan nöbetçi eczanelerin listelerine ulaşmış olursunuz. Sitemiz üzerinden aynı zamanda nöbetçi eczanelerin açık adreslerine erişebilirsiniz. Bu sayede de nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyduğunuz her an kolay bir şekilde ulaşım sağlama imkanına sahip olursunuz.

Çınarcık Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri genel olarak sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Mesai günleri ise hafta içi günleriyle beraber cumartesi de dahil olacak şekilde 1 haftada 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca aktif olarak çalışan eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Eczaneler kapalı iken nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet verirler. Türkiye’deki tüm ilçelerde olduğu gibi aynı şekilde Çınarcık nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmak için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olur.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda hizmet sağlamazlar. Aynı şekilde resmî tatil sayılan bütün özel günlerde, mesai saatleri dışında ve pazar günleri de çalışmayan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Bu sayede de halkın acil sağlık ihtiyaçları için yardımcı olurlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saattir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet verirler. Mesai saatleri ise bilinenin aksine tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır.

Çınarcık Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Çınarcık nöbetçi eczane listelerinin, Çınarcık ilçesinin mahallelerine göre oluşturulan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizden erişebilirsiniz. Çınarcık ilçesinin mahalleleri şunlardır:

 • Aliye hanım mahallesi
 • Atakent mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Çamlık mahallesi
 • Harmanlar mahallesi
 • Hasanbaba mahallesi
 • Hürriyet mahallesi
 • İstiklal mahallesi
 • Karpuzdere mahallesi
 • Karşıyaka mahallesi
 • Liman mahallesi
 • Taşliman mahallesi