Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Yalova Çiftlikköy Nöbetçi Eczane Listesi

11 Ağustos 2022 Yalova Çiftlikköy Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 2634
Liste Güncelleme Tarihi : 11 Ağustos 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Yalova İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Yalova Nöbetçi Eczaneler

Çiftlikköy Nöbetçi Eczane

Çiftlikköy nöbetçi eczane görevi, Yalova ilinde bulunan Çiftlikköy ilçesinde halk için aktif bir şekilde hizmet veren bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 132 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Çiftlikköy ilçesinin rakımı 10 metre ve nüfusu ise 39 bin 110 kişi olarak bilinmektedir. İlçe, halkına sağladığı sağlık hizmetleri açısından incelendiği zaman gayet yeterli olmakla beraber aynı zamanda bünyesinde toplamda 8 tane mahalle ve 9 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu resmî tatil kabul edilen özel günlerde, bayramlarda ve çalışma saatleri dışında halkın acil sağlık ihtiyacı olması halinde nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet verirler. Nöbetçi eczane listeleri ise bu sebepten dolayı sık sık güncellenmektedir. Aynı şekilde Çiftlikköy nöbetçi eczane listeleri de sıklıkla güncellenerek yenilenir.

Çiftlikköy Nöbetçi Eczane Nerede?

Bayramlarda, çalışma saatleri haricinde ve resmî tatil sayılan günlerde eczaneler kapalı olurlar. Eczaneler kapalı iken ise nöbetçi eczaneler devreye girerek acil bir ihtiyaç haşinde vatandaşa hizmet sağlarlar. Acil bir ihtiyaç olması durumunda ikamet edilen bölgeye en yakında yer alan nöbetçi eczaneye başvurmak istenir. Bu esnada da en sık sorulan sorulardan birisi Çiftlikköy nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Nöbetçi eczaneler hakkında bunun gibi birçok sorunuzun olması halinde en güvenilir cevaplara ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Çiftlikköy Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczanelerle ilgili aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına ulaşabilmek için internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Çiftlikköy nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yapın. Sonrasında açılan ekrandaki menüden nöbetçi eczane listelerini incelemek istediğiniz şehri seçerek aratın. Bütün bu işlemlerin sonucunda ise sizlere en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelerin bulunduğu listeye erişim sağlamış olursunuz. Ayrıca sitemiz aracılığıyla eczanelerin adreslerine erişebilir, bu sayede de acil bir ihtiyaç olması durumunda eczaneye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çiftlikköy Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin Türkiye genelinde hizmet verdiği saatler sabah 9 ve akşam 7 arasında olmaktadır. Mesai günleri ise hafta içi günleriyle beraber cumartesi de dahil olacak şekilde bir hafta boyunca 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca aktif bir şekilde çalışan eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Pazar günleri ise acil bir ihtiyaç olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet verirler. Aynı zamanda Çiftlikköy nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmak için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalıdır. Aynı şekilde tüm resmî tatillerde ve mesai saatleri haricinde de hizmet sağlamayan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Böylece acil sağlık ihtiyaçları için halka yardımcı olurlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet verirler. Çalışma saatleri ise hafta içi mesai saatlerinde olduğu gibi 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır.

Çiftlikköy Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Çiftlikköy nöbetçi eczane listelerinin, Çiftlikköy ilçesinin bütün mahallelerine göre hazırlanmış olan güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizden erişim sağlamanız söz konusudur. Çiftlikköy ilçesi mahalleleri şunlardır:

  • 500 evler mahallesi
  • Çiftlik mahallesi
  • Mehmet akif ersoy mahallesi
  • Sahil mahallesi
  • Siteler mahallesi
  • Sultaniye mahallesi
  • Taşköprü merkez mahallesi
  • Taşköprü yeni mahallesi