Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Yalova Armutlu Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Yalova Armutlu Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 10311
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Yalova İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Yalova Nöbetçi Eczaneler

Armutlu Nöbetçi Eczane

Armutlu nöbetçi eczane görevi, Yalova il sınırları içerisinde yer alan Armutlu ilçesinde aktif olarak vatandaşlar hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 277 kilometrekarelik bir alanda yer alan Armutlu ilçesinin rakımı 15 metre ve nüfusu ise 9 bin 625 kişi olarak bilinir. İlçe, yöre halkına sağladığı sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olmakla beraber bünyesinde toplamda 3 tane mahalle ve 5 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin hizmet sağlamadığı resmî tatil kabul edilen özel günlerde, bayramlarda ve çalışma saatleri dışındaki zamanlarda nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 1 gün boyunca aktif bir şekilde hizmet verdiği için de nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Armutlu nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenir.

Armutlu Nöbetçi Eczane Nerede?

Bayramlarda, mesai saatleri dışında ve pazar günleri eczaneler hizmet vermezler. Eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda ise acil bir ihtiyaç olması durumunda nöbetçi eczaneler çalışarak vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Acil bir ihtiyaç olması halinde ikamet ettiğiniz bölgeye en yakında yer alan nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bu sırada ise en fazla sorulan sorulardan birisi Armutlu nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Bu tarz pek çok sorunun en güvenilir yanıtlarına ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Armutlu Nöbetçi Eczane Sorgulama

Eczaneler kapalı iken nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın sağlık ihtiyaçları olması halinde yardımcı olmaktadır. Armutlu nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yapmalısınız. Ardından karşınıza çıkan ekran üzerindeki menüden yaşadığınız şehri girerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin yer aldığı listeye erişim sağlamış olursunuz. İnternet sitemiz aracılığı ile nöbetçi eczanelerin açık adres bilgilerine de erişebilirsiniz. Böylelikle acil bir ihtiyacınız olması durumunda nöbetçi eczanelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Armutlu Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin çalışma saatleri 09.00 – 19.00 arasında olur. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi günleriyle beraber cumartesi günü de dahil olacak şekilde 6 gündür. 6 gün boyunca aktif olarak hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Pazar günleri ise vatandaşın acil bir sağlık ihtiyacı olması ihtimali göz önünde bulundurularak nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri 24 saat şeklinde olmaktadır. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı zamanda Armutlu nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir. En güncel nöbetçi eczane listeleri için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda kapalıdır. Bayramlara ek olacak şekilde mesai saatleri dışında ve pazar günleri de hizmet vermeyen eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Bu sayede acil bir ihtiyaç halinde vatandaşlar için hizmet sağlanmış olur. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günü çalışırlar. Mesai saatleri ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında tam gün şeklindedir.

Armutlu Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Armutlu nöbetçi eczane listelerinin, Armutlu ilçesine bağlı tüm mahallelere göre düzenlenen en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz. Armutlu ilçesine bağlı mahalleler ise şu şekilde verilmiştir:

  • 50. yıl mahallesi
  • Bayır mahallesi
  • Karşıyaka mahallesi