Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Yalova Altınova Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2022 Yalova Altınova Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1054
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Yalova İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Yalova Nöbetçi Eczaneler

Altınova Nöbetçi Eczane

Altınova nöbetçi eczane görevi, Yalova il sınırları içerisinde yer alan Altınova ilçesinde çalışan bütün eczaneler tarafından gerçekleştirilen bir görevdir. 155 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 15 metre ve nüfusu ise 28 bin 232 kişi olarak bilinmektedir. Altınova ilçesi, verdiği sağlık hizmetleri bakımından değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olmakla beraber bünyesinde toplamda 9 tane mahalle ve 12 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu resmî tatil sayılan özel günlerde ve mesai saatleri dışında nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca hizmet verirler. Bu nedenden dolayı da nöbetçi eczane listeleri sıklıkla güncellenir. Aynı zamanda Altınova nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek güncellenir.

Altınova Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczanelerle ilgili aklınıza takılan tüm soruların en güvenilir ve doğru yanıtlarına erişebilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Altınova nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için bu internet sayfamıza giriş yapabilir, inceleyebilirsiniz. Acil bir ihtiyaç halinde eczaneler kapalı iken devreye giren eczaneler, 24 saat boyunca açık olmaktadır.

Altınova Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile nöbetçi eczaneler ile alakalı aklınıza takılan ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Altınova nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için öncelikle internet adresimize girmeniz gerekir. Ardından açılan sayfadaki menüden ikamet edilen şehri seçerek aratma butonuna tıklamalısınız. Bütün bu adımları tamamlamanız halinde size en yakın konumda bulunan nöbetçi eczanelerin bulunduğu güncel listelere ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden aynı zamanda nöbetçi eczanelerin açık adres bilgilerine erişebilirsiniz. Böylece acil bir ihtiyacınız olması durumunda nöbetçi eczanelere kolay ve hızlı bir ulaşım sağlamanız mümkündür.

Altınova Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri genel olarak sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin çalıştığı günler ise hafta içi günlerine ek olacak şekilde cumartesi günüyle beraber bir hafta içerisinde 6 gündür. 6 gün boyunca aktif bir şekilde hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Pazar günleri ise eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alır. Bu sayede vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları karşılanmış olur. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi aynı zamanda Altınova nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat şeklindedir. Nöbetçi eczanelerin en güncel haline ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız üzerinden erişebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda, eczaneler kapalı olarak vatandaşlar için hizmet sağlamazlar. Bayramlara ek olarak tüm resmî tatillerde de kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler almaktadır. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olur ve vatandaşlar için hizmet verirler. Eczanelerin cumartesi günleri çalışma saatleri ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır.

Altınova Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Altınova nöbetçi eczane listelerinin, Yalova il sınırları içerisinde bulunan Altınova ilçesine bağlı bulunan bütün mahalleler baz alınarak oluşturulmuş olan en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde erişim sağlamanız söz konusudur. Altınova ilçesinin bütün mahalleleri ise aşağıdaki şekilde verilmiştir:

  • Altınkent mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Denizgören mahallesi
  • Fatih mahallesi
  • Hersek mahallesi
  • Hürriyet mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Şehitlik mahallesi