Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Şırnak Güçlükonak Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Şırnak Güçlükonak Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 0
İlçe Görüntülenme : 9017
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Şırnak İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Şırnak Nöbetçi Eczaneler

Güçlükonak Nöbetçi Eczane

Güçlükonak nöbetçi eczane görevi, Şırnak il sınırları içerisinde yer alan Güçlükonak ilçesinde vatandaşlar için aktif olarak hizmet sağlayan bütün eczanelerce sırayla yapılmaktadır. 550 kilometrekarelik bir alanda yer alan Güçlükonak ilçesinin rakımı 950 metre ve nüfusu ise 13 bin 91 kişi şeklinde bilinmektedir. Eczanelerin kapalı olduğu resmî tatil sayılan özel günlerde ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 7 / 24 hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczaneler bu şekilde bir gün boyunca aralıksız çalıştığı için nöbetçi eczane listeleri de sık sık güncellenerek yenilenir. Aynı zamanda Güçlükonak nöbetçi eczane listeleri de her gün değişmektedir.

Güçlükonak Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczaneler resmî tatil sayılan özel günlerde, mesai saatleri haricinde ve çalışma saatleri haricindeki zamanlarda kapalı olarak vatandaşlara hizmet sağlamamaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu bu tarz zamanlarda ise acil bir sağlık ihtiyacı olması durumunda vatandaşlar için devreye nöbetçi eczaneler girerek hizmet vermektedirler. Acil bir ihtiyaç olması halinde ikamet edilen bölgeye en yakın olan nöbetçi eczaneye gitmek istersiniz. Bu sırada da en fazla sorulan sorulardan biri Güçlükonak nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tarz soruların en güvenilir yanıtlarına erişim sağlayabilmek adına Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yaparak incelemelerde bulunabilirsiniz.

Güçlükonak Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza takılan bütün soruların yanıtlarına ulaşabilmek için internet adresimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Güçlükonak nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandaki menü üzerinden, nöbetçi eczaneleri incelemek istediğiniz şehri seçerek aratın. Bütün bu işlemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yapmanız halinde size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin bulunduğu güncel haline erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz aracılığıyla eczanelerin açık adres bilgilerine erişebilir, acil bir ihtiyaç halinde kolay bir ulaşım sağlama imkânına sahip olabilirsiniz.

Güçlükonak Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin mesai saatleri genellikle sabaha saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Hizmet verdiği günler ise hafta içi günlerine ek olacak şekilde cumartesi günüyle beraber 6 gündür. 6 gün boyunca aktif bir şekilde bu mesai saatleri ile çalışan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadırlar. Pazar günleri ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler açık olarak 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca Güçlükonak nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler kapalı olarak vatandaşlara hizmet sağlamamaktadır. Bayramlara ilaveten tüm resmî tatillerde, pazar günlerinde ve çalışma saatleri haricindeki zamanlarda da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 şeklinde çalışmaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler vatandaşlar için hizmet vermektedir. Eczanelerin mesai saatleri ise sanılanın aksi şekilde yarım gün değil, tam gün sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Aynı zamanda eczaneler pazar günleri kapalı olarak halka hizmet sağlamamaktadır. Bu durumda ise nöbetçi eczaneler devreye girerek çalışmaktadırlar.

Güçlükonak Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Güçlükonak nöbetçi eczane listelerinin, Şırnak iline bağlı Güçlükonak ilçesinin tüm mahallelerine göre hazırlanmış olan güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güçlükonak ilçesi ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Bağlar mahallesi
  • Bahçelievler mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Gümüşyazı mahallesi
  • Karşıyaka mahallesi
  • Yeni mahallesi