Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Şırnak Cizre Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Şırnak Cizre Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 34881
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Şırnak İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Şırnak Nöbetçi Eczaneler

Cizre Nöbetçi Eczane

Cizre nöbetçi eczane görevi, Şırnak il sınırları içerisinde bulunan Cizre ilçesinde vatandaşlara aktif bir şekilde hizmet veren tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. İlçenin rakımı 360 metre ve nüfusu ise 151 bin 699 kişidir. Cizre ilçesi, yöre halkına sağladığı sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman gayet yeterli olmakla beraber bünyesinde toplam 10 tane mahalle ve 31 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatil sayılan özel günlerde ve mesai saatleri dışındaki zamanlarda nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri 7 / 24 şeklinde olduğu için ise nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Ayrıca Halfeti nöbetçi eczane listeleri de güncellenir.

Cizre Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin çalışmadığı zamanlarda vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşı nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlamaktadır. Acil bir ihtiyaç olması durumunda ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelere ulaşmak istersiniz. Bu sırada da en fazla sorulardan biri ise Cizre nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun gibi birçok sorunun en güvenilir yanıtlarına ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak incelemelerde bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden eczanelerin adreslerine erişerek kolay bir ulaşım sağlama imkanınız bulunur.

Cizre Nöbetçi Eczane Sorgulama

Cizre nöbetçi eczane nerede tarzında sorularınız var ise internet adresimize giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan ekrandaki menü üzerinden ikamet edilen il bilgisini girerek aratmalısınız. Bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanızın ardından ise size en yakın mesafedeki nöbetçi eczane listelerine ulaşmış olursunuz. Ayrıca sitemiz üzerinden yaşadığınız bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczaneye ulaşabilmek adına nöbetçi eczanelerin açık adreslerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede acil bir ihtiyacınız olması halinde eczaneye ulaşımınız oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir.

Cizre Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin hizmet verdiği saatler genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai saatleri ise hafta içi günleri ile birlikte cumartesi günü de dahil olmak üzere bir haftada 6 gün şeklinde olmaktadır. Bu mesai saatleri ile çalışan eczaneler, pazar günleri hizmet vermezler. Vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılı ise bu tarz özel günlerde nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda Cizre nöbetçi eczane çalışma saatleri 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler hizmet vermezler. Bayramlarla beraber tüm resmî tatil sayılan özel günlerde ve mesai saatleri dışında da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek vatandaşların acil ihtiyaçları için hizmet sağlarlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet vermektedirler. Eczanelerin mesai saatleri ise sanılanın aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Pazar günleri ise kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek 7 / 24 hizmet sağlamaktadırlar.

Cizre Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Cizre nöbetçi eczane listelerinin, Şırnak il sınırları içerisinde bulunan Cizre ilçesine bağlı tüm mahallelere göre hazırlanan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Cizre ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Ali bey mahallesi
  • Cudi mahallesi
  • Dağ kapı mahallesi
  • Dicle mahallesi
  • Kale mahallesi
  • Konak mahallesi
  • Nur mahallesi
  • Sur mahallesi
  • Şah mahallesi
  • Yafes mahallesi