Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Şırnak Beytüşşebap Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Şırnak Beytüşşebap Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 29509
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Şırnak İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Şırnak Nöbetçi Eczaneler

Beytüşşebap Nöbetçi Eczane

Beytüşşebap nöbetçi eczane görevi, Şırnak il sınırları içerisinde bulunan Beytüşşebap ilçesinde aktif bir şekilde hizmet veren tüm eczaneler tarafından yapılmaktadır. Bin 717 kilometrekarelik bir alanda bulunan Beytüşşebap ilçesinin rakımı bin 650 metre ve nüfusu ise 16 bin 317 kişi olarak bilinmektedir. İlçe, verdiği sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olmakla beraber aynı zamanda bünyesinde toplam 4 tane mahalle ve 26 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin çalışmadığı resmî tatil sayılan özel günlerde, bayramlarda ve mesai saatleri dışındaki zamanlarda ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 7 / 24 hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca aktif olarak hizmet verdiğinden nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenerek yenilenir. Aynı zamanda Beytüşşebap nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek güncellenmektedir.

Beytüşşebap Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz sorular için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Beytüşşebap nöbetçi eczane nerede gibi sorularınızın cevaplarına erişim sağlayabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sayfamıza giriş yaparak en güvenilir cevaplara ulaşabilirsiniz. Acil bir sağlık ihtiyacınız olması durumunda ise yaşadığınız bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bu esnada da en sık sorulan sorulardan biri size en yakın nöbetçi eczanenin nerede olduğudur. İnternet sitemiz aracılığı ile en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Beytüşşebap Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler ile alakalı merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için Beytüşşebap nöbetçi eczane nerede gibi sorular için ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak inceleme yapabilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan sayfa üzerinden yaşadığınız şehri seçerek aratmalısınız. Tüm bu adımları doğru bir şekilde tamamladıktan sonra size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelerin bulunduğu en güncel listeye ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda internet sitemiz aracılığı ile eczanelerin açık adreslerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kolay bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Beytüşşebap Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin çalışma saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin hizmet verdiği günler ise hafta içi günlerine ek olarak cumartesi günü de dahil olacak şekilde bir hafta içerisinde 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olur. Pazar günleri ise halkın acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 24 saat şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Beytüşşebap nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler kapalı olarak vatandaşlar için hizmet vermezler. Vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda nöbetçi eczaneler açık olarak 7 / 24 hizmet verirler.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olarak halka hizmet vermektedir. Cumartesi günleri eczanelerin hizmet verdiği saatler ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Pazar günleri ise kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır.

Beytüşşebap Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Beytüşşebap nöbetçi eczane listelerinin, Şırnak il sınırları içerisinde yer alan Beytüşşebap ilçesine bağlı tüm mahalleler göz önünde bulundurularak düzenlenen en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız aracılığı ile kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Beytüşşebap ilçesi mahalleleri ise şunlardır:

  • Aliçavuş mahallesi
  • Elki mahallesi
  • Karşıyaka mahallesi
  • Pınarbaşı mahallesi