Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Türkeli Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2024 Sinop Türkeli Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 39900
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Türkeli Nöbetçi Eczane

Türkeli nöbetçi eczane görevi, Sinop ilinde bulunan Türkeli ilçesinde vatandaşlar için aktif olarak hizmet sağlayan bütün eczanelerce sırayla gerçekleştirilmektedir. 236 kilometrekarelik bir alanda yer alan Türkeli ilçesinin rakımı 20 metre ve nüfusu ise 17 bin 947 kişi şeklinde bilinir. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatil sayılan özel günlerde, çalışma saatleri dışında ve bayramlarda halkın acil bir sağlık ihtiyacı olması ihtimali göz önünde bulundurularak nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bundan dolayı da nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenir. Aynı zamanda Türkeli nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenmektedir.

Türkeli Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatillerde, bayramlarda, pazar günlerinde ve mesai saatleri dışında vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirler. Acil bir ihtiyaç olması durumunda ise size en yakın nöbetçi eczaneye danışmak istersiniz. Bu esnada da en fazla sorulan sorulardan biri Türkeli nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczanelerle alakalı merak ettiğiniz bu tür soruların yanıtlarına erişebilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilir, incelemeler yaparak size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz.

Türkeli Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler ile ilgili aklınıza takılan bütün soruların en güvenilir ve doğru cevaplarına erişim sağlayabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Türkeli nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için ilk olarak internet adresimize giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfada yer alan menü üzerinden ikamet ettiğiniz şehri seçerek aratma butonuna tıklamalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından size en yakın mesafede bulunan en güncel listeye erişmiş olursunuz. Aynı zamanda eczanelerin açık adres bilgilerine erişim sağlayarak, acil bir sağlık ihtiyacınız olması halinde eczaneye kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkeli Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin mesai saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 şeklinde olur. Hizmet verilen günler ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü de dahil olacak şekilde bir haftada 6 gün şeklinde olur. 6 gün boyunca aktif bir şekilde hizmet sağlayan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alarak halka hizmet sağlamaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Türkeli nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet vermezler. Aynı zamanda tüm resmî tatillerde, pazar günlerinde ve mesai saatleri dışında da hizmet vermeyen eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alırlar. Nöbetçi eczaneler, vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için 24 saat boyunca hizmet vermektedirler.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler çalışarak halka hizmet vermektedir. Eczanelerin mesai saatleri ise sanılanın aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Hafta içi günleri ile cumartesi günü hizmet sağlayan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Eczaneler kapalı iken ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması durumunda nöbetçi eczaneler devreye girerek 7 / 24 hizmet verirler.

Türkeli Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Türkeli nöbetçi eczane listelerinin, Sinop il sınırları içerisinde yer alan Türkeli ilçesine bağlı bulunan bütün mahallelere göre düzenlenen en güncel durumunda Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkeli ilçesi mahalleleri şu şekildedir:

  • Gemiyanı mahallesi
  • Güzelyurt mahallesi
  • Tümerkan mahallesi