Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Gerze Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2024 Sinop Gerze Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 38835
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Gerze Nöbetçi Eczane

Gerze nöbetçi eczane görevi, Sinop il sınırları içerisinde bulunan Gerze ilçesinde görev alan tüm eczanelerce sırayla yapılır. 594 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Gerze ilçesinin rakımı 50 metre ve nüfusu ise 24 bin 946 kişi olarak bilinmektedir. Gerze ilçesi, yöre halkına sağladığı sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiğinde gayet yeterli olmakla beraber aynı zamanda bünyesinde 7 tane mahalle ve 42 tane de köy barındırmaktadır. Resmî tatil sayılan özel günlerde, bayramlarda, çalışma saatleri dışında ve pazar günlerinde ise çalışmayan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçmektedir. Nöbetçi eczaneler, eczaneler kapalı iken vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 24 saat şeklinde olduğu için nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Gerze nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek yenilenmektedir.

Gerze Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin çalışmadığı tatil kabul edilen günlerde, çalışma saatleri dışında ve bayramlarda vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması durumuna karşı nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Acil bir ihtiyaç halinde ise kısa sürede ulaşabilmek için size en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczaneleri bulmak istersiniz. Bu esnada da en fazla yöneltilen sorulardan birisi Gerze nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczanelerle alakalı sorularınıza en güvenilir cevaplar alabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret edebilir, incelemeler yapabilirsiniz.

Gerze Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz bütün sorular için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gerze nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız mevcut ise ilk olarak size verilen siteye giriş yapmalısınız. Ardından açılan ekranda bulunan menü üzerinden ikamet ettiğiniz şehri seçerek aratma tuşuna tıklayın. Bütün bu adımlardan sonra ise en güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda size en yakın mesafedeki nöbetçi eczaneyi bulmak için sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin açık adres bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kolay bir ulaşım sağlayarak eczanelere ulaşmış olursunuz.

Gerze Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Mesai günleri ise haftada 6 gün şeklinde olan eczaneler, pazar günleri hizmet sağlamazlar. Pazar günleri ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 7 / 24 şeklindedir. Ayrıca Gerze nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalı olarak vatandaşlara hizmet sağlamamaktadır. Bayramlarla beraber aynı zamanda tüm resmi tatil sayılan günlerde ve çalışma saatleri dışında da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek hizmet verirler. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet vermektedir. Eczanelerin cumartesi günü mesai saatleri ise sanılanın aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde olmaktadır. Sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır.

Gerze Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Gerze nöbetçi eczane listelerinin, Sinop il sınırları içerisinde yer alan Gerze ilçesine bağlı olan tüm mahallelere göre düzenlenmiş en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür. Gerze ilçesi mahalleleri ise şunlardır:

  • 19 Mayıs mahallesi
  • Atatürk mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Çarşı mahallesi
  • Hamidiye mahallesi
  • Köşk mahallesi
  • Yeni mahallesi