Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Erfelek Nöbetçi Eczane Listesi

16 Haziran 2024 Sinop Erfelek Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 40044
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Haziran 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Erfelek Nöbetçi Eczane

Erfelek nöbetçi eczane görevi, Sinop il sınırları içerisinde bulunan Erfelek ilçesinde aktif bir şekilde hizmet veren tüm eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. Erfelek ilçesinin rakımı 300 metre ve nüfusu ise 12 bin 49 kişi olarak bilinmektedir. Yöre halkı için sağladığı sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olan ilçe, bünyesinde toplam 3 tane mahalle ve 46 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği zamanlarda ise vatandaşların sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler açık olarak hizmet sağlamaktadırlar. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 şeklinde hizmet vermektedir. Bundan dolayı nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Erfelek nöbetçi eczane listeleri de her gün değişerek güncellenir.

Erfelek Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin halka hizmet vermediği resmî tatil sayılan özel günlerde, mesai saatleri dışındaki zamanlarda ve pazar günlerinde acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlarlar. Acil bir sağlık ihtiyacı halinde ikamet ettiğiniz yere en yakında yer alan nöbetçi eczanelere ulaşmak istersiniz. Bu esnada da en fazla sorulan sorulardan birisi Erfelek nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tarz birçok sorunun yanıtlarına erişmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Erfelek Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Erfelek nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise öncelikle verilen internet adresimize giriş yapın. Daha sonra karşınıza çıkan sayfa üzerinde yer alan menüden yaşadığınız şehri seçerek aratma butonuna tıklayın. Bütün adımların ardından size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelerin en güncel listelerine erişim sağlamış olursunuz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin açık adreslerine ulaşabilirsiniz. Böylece kolay bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Erfelek Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri Türkiye genelinde çoğu zaman sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Mesai günleri ise hafta içi günlerine ek olarak cumartesi günü de dahil olacak şekilde 6 gündür. Bir haftada 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Pazar günleri ise eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka hizmet sağlarlar. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 24 saat şeklindedir. Ayrıca Erfelek nöbetçi eczane çalışma saatleri 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda hizmet vermeyerek kapalı olurlar. Bayramlara ilaveten resmî tatil sayılan bütün özel günlerde ve çalışma saatleri haricindeki zamanlarda da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka hizmet sağlamaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saattir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günleri halka hizmet vermektedir. Mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Bir hafta içerisinde 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise halkın acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirler. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Erfelek Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Erfelek nöbetçi eczane listelerinin, Sinop ilinde yer alan Erfelek ilçesine bağlı bulunan tüm mahallelere göre düzenlenmiş güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Erfelek ilçesi mahalleleri ise aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Kınık mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Salavat mahallesi