Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Durağan Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2024 Sinop Durağan Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 38340
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Durağan Nöbetçi Eczane

Durağan nöbetçi eczane görevi, Sinop il sınırları içerisindeki Durağan ilçesine bağlı bulunan tüm eczanelerce sırayla yapılmaktadır. Durağan ilçesinin rakımı 200 metre ve nüfusu 19 bin 650 kişi olarak bilinmektedir. Eczanelerin çalışmadığı resmî tatil günlerinde ve çalışma saatleri haricindeki zamanlarda ise nöbetçi eczaneler açık olarak halka yardımcı olmaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri Türkiye genelinde 7 / 24 şeklinde olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin 1 gün boyunca aktif bir şekilde çalışmasından dolayı da nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Durağan nöbetçi eczane listeleri her gün güncellenir.

Durağan Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin hizmet sağlamadığı resmî tatillerde ve çalışma saatleri dışında nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirler. Acil bir sağlık ihtiyacı olması halinde size en yakın nöbetçi eczaneye ulaşmak istersiniz. Bu sırada da en fazla yöneltilen sorulardan biri Durağan nöbetçi eczane nerede gibi sorulardır. Bu tarz birçok sorunun en doğru ve güvenilir yanıtlarına erişim sağlayabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilir, en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Durağan Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında aklınıza takılan tüm soruların en doğru ve güvenilir yanıtları için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Durağan nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız mevcut ise ilk olarak internet adresimize giriş yapın. Ardından karşınıza çıkan ekran üzerinde yer alan menüden ikamet ettiğiniz şehir bilgisini girerek aratın. Tüm bu adımların sonucunda ise size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin listelerine erişim sağlamış olursunuz. İnternet adresimiz aracılığı ile nöbetçi eczanelerin adreslerine erişim sağlayarak, eczanelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Durağan Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin çalışma saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi günlerine ek olacak şekilde cumartesi günü ile beraber 6 gündür. 6 gün boyunca aktif bir şekilde hizmet sağlayan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise acil bir ihtiyaç olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirle. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri ise 24 saattir. Türkiye’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi ayrıca Durağan nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 saat şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalı olarak halka hizmet sağlamazlar. Ancak bayramlarda meydana gelen acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 7 / 24 şeklinde olur.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olarak halka hizmet sağlamaktadır. Eczanelerin cumartesi günleri çalışma saatleri, bilinenin aksine yarım gün değil tam gün şeklinde sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olur. Haftada 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri hizmet sağlamazlar. Pazar günleri ise acil sağlık ihtiyaçları olması durumunda nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirler. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Durağan Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Durağan nöbetçi eczane listelerinin, Sinop il sınırları içerisinde bulunan Durağan ilçesine bağlı mahallelere göre düzenlenmiş olan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız söz konusudur. Durağan ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Altınkaya mahallesi
  • Buzluk mahallesi
  • Gökırmak mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Yandak mahallesi
  • Yeşilyurt mahallesi