Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Boyabat Nöbetçi Eczane Listesi

5 Aralık 2023 Sinop Boyabat Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 23110
Liste Güncelleme Tarihi : 5 Aralık 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Boyabat Nöbetçi Eczane

Boyabat nöbetçi eczane görevi, Sinop ile sınırları içerisindeki Boyabat ilçesinde halk için aktif bir şekilde hizmet veren bütün eczaneler tarafından sırayla yapılır. Bin 568 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 330 metre ve nüfusu ise 44 bin 608 kişi olarak bilinmektedir. Boyabat ilçesi, vatandaşları verdiği sağlık imkanları açısından değerlendirildiği zaman gayet yeterli olmakla beraber bünyesinde toplam 9 mahalle ve 107 tane de köy barındırmaktadır. Resmî tatil kabul edilen özel günlerde, bayramlarda ve mesai saatleri dışında eczaneler hizmet vermemektedir. Eczanelerin hizmet vermediği zamanlarda ise halkın acil sağlık ihtiyaçlarının karşılanması için nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklinde olduğu için nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Boyabat nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenir.

Boyabat Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin çalışmadığı resmî tatil sayılan özel günlerde, vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlamaktadır. Acil bir sağlık ihtiyacınız olması durumunda size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneye gitmek istersiniz. Bu esnada da en fazla sorulan sorulardan birisi Boyabat nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. bu tarz sorularınız var ise yalnızca Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Boyabat Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz bütün soruların en güvenilir yanıtlarına erişim sağlayabilmek için yalnızca Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi isimli sitemizi ziyaret ederek incelemeniz yeterli olacaktır. Boyabat nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız mevcut ise ilk olarak verilen internet sitemize giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfa üzerinde bulunan menüden yaşadığınız şehir bilgisini girerek aratın. Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulamanızın ardından size en yakın mesafede yer alan listeler, karşınıza çıkacaktır. İnternet sitemiz aracılığıyla ayrıca nöbetçi eczanelerin adreslerine erişim sağlayabilir, kolay bir ulaşım sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Boyabat Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri Türkiye genelinde sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin çalışma günleri ise hafta içi günleri ile birlikte cumartesi günü de dahil olacak şekilde 6 gündür. 6 gün boyunca açık olan eczaneler Pazar günleri kapalı olur. Vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık ise nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklindedir. Ayrıca Boyabat nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler vatandaşlara hizmet vermezler. Aynı zamanda bayramlarla birlikte tüm resmî tatil kabul edilen günlerde de hizmet sağlamayan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek hizmet vermektedirler. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet vermektedir. Eczanelerin mesai saatleri ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Pazar günleri ise eczaneler kapalıdır. Eczaneler kapalı iken ise nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Boyabat Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Boyabat nöbetçi eczane listelerinin, Sinop ilinde yer alan Boyabat ilçesine bağlı tüm mahallelere göre oluşturulan güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Boyabat ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Camii kebir mahallesi
  • Çamlıca mahallesi
  • Esentepe mahallesi
  • Gökdere mahallesi
  • Kumluk mahallesi
  • Sefa mahallesi
  • Yeni mahallesi
  • Yıldız mahallesi
  • Zincirlikuyu mahallesi