Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Sinop Ayancik Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2024 Sinop Ayancik Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 37487
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Sinop İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Sinop Nöbetçi Eczaneler

Ayancık Nöbetçi Eczane

Ayancık nöbetçi eczane görevi, Sinop il sınırları içerisinde bulunan Ayancık ilçesinde aktif bir şekilde halka hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. 876 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı 10 metre aralığında ve nüfusu ise 23 bin 720 kişi şeklindedir. Yöre halkında sağladığı sağlık imkanları bakımından oldukça yeterli gelen Ayancık ilçesinde toplam 5 tane mahalle yer almaktadır. Eczaneler kapalı iken yerine nöbetçi eczaneler geçerek 7 / 24 hizmet sağlamaktadırlar. Bu nedenle de nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Ayancık nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenir.

Ayancık Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczaneler resmî tatillerde, bayramlarda, pazar günlerinde ve mesai saatleri dışındaki saatlerde kapalı olmaktadır. Eczanelerin kapalı olması durumlarında ise halkın acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler açık olarak hizmet sağlamaktadır. Acil bir sağlık ihtiyacı olması durumunda ise size en yakın konumda bulunan eczaneye ulaşmak istersiniz. Bu sırada da akıllara en fazla takılan sorulardan birisi Ayancık nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz bu tarz sorularınız için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden en doğru ve güvenilir yanıtlara ulaşmanız söz konusudur.

Ayancık Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler ile alakalı aklınıza takılan sorular için internet sitemizi ziyaret ederek incelemeniz yeterli olacaktır. Ayancık nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yapmanız gereklidir. Ardından karşınıza çıkan sayfa üzerinde yer alan menüden ikamet ettiğiniz şehri seçerek aratma butonuna tıklamalısınız. Bu adımların ardından ise sizlere en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin bulunduğu listeye erişim sağlamış olursunuz. Internet sitemiz aracılığı ile ayrıca tüm nöbetçi eczanelerin açık adres bilgilerine erişebilirsiniz. Bu sayede eczaneye kolay bir ulaşım sağlama imkanına sahip olursunuz.

Ayancık Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin hizmet verdiği saatler çoğu zaman sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Eczanelerin çalışma günleri ise bir hafta içerisinde 6 gün şeklinde olur. Cumartesi günü de tam gün şeklinde açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri kapalı olan eczanelerin yerini ise nöbetçi eczaneler alarak halka hizmet vermektedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Ayancık nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram zamanlarında kapalı olarak hizmet vermemektedir. Bayramlar ile beraber aynı zamanda resmî tatil sayılan bütün özel günlerde ve mesai saatleri dışında da kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler almaktadır. Bu sayede halkın sağlık ihtiyaçları karşılanmış olur. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olmaktadır. Eczanelerin hizmet verdiği saatler ise genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olur. Pazar günleri kapalı olan eczanelerin yerini ise nöbetçi eczaneler alarak 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu sayede halkın acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek yardımcı olmaktadırlar.

Ayancık Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Ayancık nöbetçi eczane listelerinin, Sinop il sınırları içerisinde bulunan Ayancık ilçesine bağlı tüm mahalleler göz önünde bulundurularak hazırlanana en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşmanız söz konusu olmaktadır. Ayancık ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Beşiktaş mahallesi
  • Cevizli mahallesi
  • Çayiçi mahallesi
  • Denizciler mahallesi
  • Yalı mahallesi