Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Siirt Pervari Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Siirt Pervari Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 47163
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Siirt İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Siirt Nöbetçi Eczaneler

Pervari Nöbetçi Eczane

Pervari nöbetçi eczane görevi, Siirt il sınırları içerisinde yer alan Pervari ilçesinde aktif olarak görev alan eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Bin 459 kilometrekarelik bir alanda yer alan ilçenin rakımı bin 380 metre ve nüfusu 32 bin 128 kişi olarak bilinmektedir. Eczanelerin çalışmadığı tatil sayılan günlerde, halkın acil sağlık ihtiyaçları için hizmet sağlayan nöbetçi eczaneler 7 / 24 hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczanelerin bir gün boyunca açık olması sebebi ile nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Ayrıca Pervari nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenir.

Pervari Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmî tatiller, pazar günleri, bayramlar ve çalışma saatleri dışındaki zamanlarda nöbetçi eczaneler hizmet sağlamaktadır. Acil bir sağlık ihtiyacı olması halinde ise yaşadığınız bölgeye en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczaneye danışmak istersiniz. Bu esnada en sık sorulan sorulardan biri Pervari nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczaneler hakkında bu tarz sorularınız var ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilir, kolay bir şekilde merak ettiğiniz soruların en güvenilir cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Pervari Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczanelerle ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarına erişim sağlayabilmek için internet adresimizi kullanabilir, kolay bir şekilde en güvenilir cevaplara ulaşabilirsiniz. Pervari nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapın. Daha sonra açılan ekranda yer alan menü üzerinden ikamet ettiğiniz şehir bilgisini seçerek aratma tuşuna tıklayın. Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz şekilde uyguladıktan sonra ise yaşadığınız bölgeye en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczane listelerine ulaşmış olursunuz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden eczanelerin açık adres bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Böylece de eczanelere ihtiyacınız olduğu zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız söz konusu olmaktadır.

Pervari Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin mesai saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Eczanelerin çalıştığı günler ise hafta içi günlerine ek olarak cumartesi günü de dahil olacak şekilde bir haftada 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık ise nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczanelerin hizmet verdiği saatler ise 24 saat şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Pervari nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler kapalı olarak halka hizmet sağlamamaktadır. Bayramlar ile beraber ayrıca tüm resmî tatil sayılan özel günlerde ve pazar günleri de çalışmayan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka 7 / 24 hizmet sağlamaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler halka hizmet vermektedir. Eczanelerin çalışma saatleri ise yarım gün değil, tam gün şeklinde sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Cumartesi günleri normal mesai saatleri ile hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise halkın acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Pervari Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Pervari nöbetçi eczane listelerinin, Siirt il sınırları içerisindeki Pervari ilçesine bağlı bulunan bütün mahallelere göre oluşturulan en güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşmanız söz konusudur. Pervari ilçesi mahalleleri aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Aydın mahallesi
  • Gazi mahallesi
  • Kale mahallesi
  • Şakiran mahallesi