Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Siirt Kurtalan Nöbetçi Eczane Listesi

19 Temmuz 2024 Siirt Kurtalan Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 46511
Liste Güncelleme Tarihi : 19 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Siirt İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Siirt Nöbetçi Eczaneler

Kurtalan Nöbetçi Eczane

Kurtalan nöbetçi eczane görevi, Siirt il sınırları içerisinde yer alan Kurtalan ilçesinde aktif bir şekilde halka hizmet veren bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 669 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Kurtalan ilçesinin rakımı 630 metre ve nüfusu ise 59 bin 647 kişi olarak bilinmektedir. İlçe, halka sağladığı sağlık imkanları açısından değerlendirildiği zaman oldukça yeterli olmaktadır. Kurtalan ilçesi, bünyesinde toplamda 16 tane mahalle ve 55 tane de köy barındırmaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatillerde ve mesai saatleri dışındaki zamanlarda, vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için 24 saat boyunca açık olarak hizmet sağlamaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin 1 gün boyunca aralıksız şekilde hizmet sağlamasından dolayı nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Bu sayede de eczaneler, sırayla nöbetçilik görevini üstlenmektedir. Ayrıca Kurtalan nöbetçi eczane listeleri de güncellenmektedir.

Kurtalan Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmî tatil kabul edilen özel günlerde, mesai saatleri dışındaki zamanlarda ve bayramlarda hizmet vermeyen eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alarak halka hizmet vermektedir. Acil bir ihtiyaç halinde eczaneler kapalı iken hizmet veren nöbetçi eczanelerin, size en yakın mesafede olanına danışmak istersiniz. Bu sırada ise en sık sorulan sorulardan birisi Kurtalan nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczaneler ile ilgili sorularınız var en güvenilir ve doğru cevapları bulabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak incelemelerde bulunmanız yeterli olacaktır.

Kurtalan Nöbetçi Eczane Sorgulama

Kurtalan nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz gereklidir. Bunun için ilk olarak internet sayfamıza giriş yapın. Daha sonra açılan sayfa üzerinde bulunan menü üzerinden ikamet ettiğiniz il bilgisini girerek aratma butonuna tıklayın. Ardından karşınıza size en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczanelerin bulunduğu listeye ulaşmış olursunuz. Sitemiz aracılığı ile aynı zamanda nöbetçi eczanelerin açık adreslerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de kolay bir ulaşım imkanına sahip olursunuz.

Kurtalan Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin mesai saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olur. Eczanelerin hizmet verdiği günler ise hafta içi günleri ve cumartesi günü ile birlikte bir hafta içerisinde 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olduğu zaman nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Kurtalan nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet vermeyerek kapalı olmaktadır. Bayramlara ek olarak resmî tatil sayılan bütün özel günlerde ve çalışma saatleri dışında da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olarak halka hizmet sağlamaktadır. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri ise 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olarak hizmet vermektedir. Mesai saatleri ise sanılanın aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 - 19.00 saatleri arasında olmaktadır.

Kurtalan Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Kurtalan nöbetçi eczane listelerinin, Siirt il sınırları içerisindeki Kurtalan ilçesine bağlı tüm mahallelere göre düzenlenen güncel listeye internet adresimiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Kurtalan ilçesi mahalleleri ise şunlardır:

 • Bağlar mahallesi
 • Bahçelievler mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Çeşme mahallesi
 • Dicle mahallesi
 • Fırat mahallesi
 • Garzan mahallesi
 • Güney mahallesi
 • Kayalı mahallesi
 • Kültür mahallesi
 • Seyrantepe mahallesi
 • Sümer mahallesi
 • Tekel mahallesi
 • Yayıkdere mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Yenidoğan mahallesi