Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Osmaniye Toprakkale Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Osmaniye Toprakkale Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 9041
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Osmaniye İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Osmaniye Nöbetçi Eczaneler

Toprakkale Nöbetçi Eczane

Toprakkale nöbetçi eczane görevi, Osmaniye il sınırları içerisinde yer alan Toprakkale ilçesinde aktif olarak hizmet sağlayan bütün eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilen bir görev olmaktadır. 125 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahil olan ilçenin rakımı 123 metre ve nüfusu ise 20 bin 127 kişi olarak bilinmektedir. Sağladığı sağlık imkanları açısından değerlendirildiği zaman yöre halkı için oldukça yeterli gelen Toprakkale ilçesinde toplamda 12 tane mahalle ve 3 tane de köy bulunur. Resmî tatil sayılan bütün özel günlerde, bayramlarda ve çalışma saatleri dışında hizmet vermeyen eczanelerin yerini ise nöbetçi eczaneler almaktadır. Halkın acil sağlık ihtiyacı olması durumunda nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Toprakkale nöbetçi eczane listeleri de güncellenerek her gün farklı bir eczanenin nöbetçi olarak görev alması sağlanır. En güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilmek için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toprakkale Nöbetçi Eczane Nerede?

Resmi tatillerde, bayramlarda ve Pazar günlerinde kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olarak halkın acil sağlık ihtiyaçları için hizmet sağlanmaktadır. Acil bir ihtiyaç olması durumunda, sizlere en yakın mesafedeki nöbetçi eczaneleri bularak gitmek istersiniz. Bu esnada da en fazla sorulan sorulardan birisi Toprakkale nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun için ise internet sitemizi ziyaret ederek size en yakın nöbetçi eczaneleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Toprakkale Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına erişim sağlayabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Toprakkale nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız mevcut ise öncelikle verilen internet sitemize giriş yapın. Daha sonra karşınıza çıkan menü üzerinden ikamet adresinizde kayıtlı olan il bilgisini girerek aratın. Tüm bu adımların doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulanması sonucu ise yaşadığınız bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline erişmiş olursunuz. Aynı zamanda sitemiz aracılığı ile nöbetçi eczanelerin adreslerine ulaşarak, eczanelere kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toprakkale Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri genel olarak sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Hizmet verdiği günler ise hafta içi günlerine ek olarak cumartesi günü de dahil olacak şekilde 6 gündür. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri hizmet vermezler. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka 24 saat boyunca hizmet sağlarlar. Aynı zamanda Toprakkale nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram zamanlarında kapalı olarak halka hizmet vermezler. Aynı zamanda resmî tatil kabul edilen tüm özel günlerde ve pazar günleri de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka hizmet sağlarlar.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet verirler. Mesai saatleri ise hafta içi ile aynı olmak üzere 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır.

Toprakkale Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Toprakkale nöbetçi eczane listelerinin, Toprakkale ilçesinin bütün mahallelerine göre düzenlenmiş olan güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Toprakkale ilçesi mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

 • Büyüktüysüz mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Çamlıkevler mahallesi
 • Dagıstan mahallesi
 • Fatıh sultan mehmet mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Göçmenler mahallesi
 • Karataş mahallesi
 • Kışla mahallesi
 • Kumarlı mahallesi
 • Sazlık mahallesi
 • Tepe mahallesi