Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Osmaniye Bahçe Nöbetçi Eczane Listesi

5 Aralık 2023 Osmaniye Bahçe Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 22287
Liste Güncelleme Tarihi : 5 Aralık 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Osmaniye İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Osmaniye Nöbetçi Eczaneler

Bahçe Nöbetçi Eczane

Bahçe nöbetçi eczane görevi, Osmaniye iline bağlı bulunan Bahçe ilçesinde aktif olarak vatandaşlara hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. 212 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı 665 metre ve nüfusu ise 22 bin 242 kişi olarak tanımlanmaktadır. Bahçe ilçesi, vatandaşlara sağladığı sağlık imkanları açısından incelendiğinde oldukça yeterli olmaktadır. Aynı zamanda ilçede toplam 11 tane mahalle ve 15 tane de köy yer almaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatillerde, bayramlarda, mesai saatleri haricinde ve pazar günlerinde nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet sağlayarak halkın acil sağlık ihtiyaçları için çalışmaktadır. Nöbetçi eczane listeleri ise sık sık güncellenmektedir. Aynı zamanda Bahçe nöbetçi eczane listeleri de değişip güncellenerek her gün başka bir eczanenin nöbetçi olarak görev alması sağlanır. En güncel listelere ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapmanız gerekmektedir.

Bahçe Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczaneler kapalı iken nöbetçi eczaneler hizmet sağlamaktadır. Vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları olması halinde ikamet adreslerine en yakın nöbetçi eczaneye gitmek isterler. Bu esnada en fazla sorulan sorulardan biri Bahçe nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczaneler ile ilgili merak ettiğiniz bu tarz soruların yanıtlarına kolay bir şekilde ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bahçe Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczanelerle alakalı aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarına erişebilmek için internet sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Bahçe nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız mevcut ise öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı açmanız gerekmektedir. Ardından açılan sayfa üzerinden yer alan menüden yaşadığınız şehri seçerek aratın. Tüm bu adımları uygulamanız halinde sizlere en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin listelerine ulaşmış olacaksınız. İnternet sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin adreslerine de ulaşarak kolay bir ulaşım sağlama imkanına sahip olursunuz.

Bahçe Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin mesai saatleri sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Eczanelerin hizmet verdiği günler ise hafta içi ve cumartesi günü ile beraber bir haftada 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca bu mesai saatleri ile hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet sağlamaktadır. Halkın acil sağlık ihtiyaçları olması durumunda devreye giren nöbetçi eczanelerin mesai saatleri, 24 saat şeklinde olmaktadır. Aynı zamanda Bahçe nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet sağlamazlar. Bayramlarla birlikte eczanelerin hizmet sağlamadığı resmî tatiller ve mesai saatleri haricindeki zamanlarda ise nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadırlar.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olarak halka hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Pazar günleri ise kapalı olan eczanelerin yerini ise nöbetçi eczaneler alarak halka hizmet sağlamaktadırlar.

Bahçe Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Bahçe nöbetçi eczane listelerinin, Osmaniye il sınırları içerisindeki Bahçe ilçesine bağlı bütün mahalleleri baz alınarak oluşturulan güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bahçe ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Aslanlı mahallesi
 • Bahçeli evler mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Çamlıca mahallesi
 • Esentepe mahallesi
 • İslam mahallesi
 • İstiklal mahallesi
 • Kale mahallesi
 • Karşıyaka mahallesi
 • Yenı mahallesi
 • Yeşil yurt mahallesi