Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Niğde Çamardi Nöbetçi Eczane Listesi

19 Temmuz 2024 Niğde Çamardi Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 0
İlçe Görüntülenme : 48260
Liste Güncelleme Tarihi : 19 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Niğde İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Niğde Nöbetçi Eczaneler

Çamardı Nöbetçi Eczane

Çamardı nöbetçi eczane görevi, Niğde il sınırları içerisinde bulunan Çamardı ilçesinde aktif bir şekilde hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. Bin 204 kilometrekarelik yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı bin 600 metre ve nüfusu ise 13 bin 200 olarak bilinir. İlçede halka sağlanan sağlık hizmetleri gayet yeterli olmakla beraber aynı zamanda ilçede toplam 4 tane mahalle ve 21 tane de köy bulunmaktadır. Nöbetçi eczanelerin çalışmadığı tatil kabul edilen günlerde ise vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler görev almaktadır. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca hizmet vererek halka yardımcı olurlar. Nöbetçi eczaneler, 1 gün boyunca aralıksız bir şekilde hizmet verdiği için nöbetçi eczane listeleri her gün başka bir eczane nöbetçi olacak şekilde güncellenmektedir. Aynı zamanda Çamardı nöbetçi eczane listeleri de sürekli bir şekilde güncellenir. Nöbetçi eczanelerin en güncel haline erişim sağlayabilmek için ise yapmanız gereken tek şey Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret etmeniz olacaktır.

Çamardı Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczaneler genel olarak resmî tatil sayılan günlerde çalışmazlar. Bu tarz günlerde ise halkın acil sağlık ihtiyaçları olabilir. Halkın acil sağlık ihtiyaçları olması durumunda ise nöbetçi eczaneler devreye girerler ve 24 saat boyunca hizmet sağlarlar. Acil bir ihtiyaç olması durumunda sizlere en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelere ulaşmak istersiniz. Bu esnada en fazla akıllara takılan sorulardan birisi Çamardı nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun gibi birçok sorunun en güvenilir cevapları için internet adresimize giriş yapabilirsiniz.

Çamardı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczanelerle alakalı merak edilen bütün sorularınızın cevaplarına Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizden erişebilirsiniz. Çamardı nöbetçi eczane nerede gibi sorular için öncelikle verilen internet adresimize giriş yapın. Daha sonra yaşadığınız bölgeye en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneleri bulmak için karşınıza çıkan menü üzerinden ikamet ettiğiniz şehri seçerek aratın. Bütün bu adımların ardından ise sizlere en yakın mesafede yer alan güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden eczanelerin adres bilgilerine erişerek kolay bir şekilde ulaşım sağlama imkânınız vardır.

Çamardı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin hizmet verdiği saatler genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü de dahil olmak üzere bir hafta içinde 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olurlar. Eczaneler kapalı iken ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet sağlarlar. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 şeklinde hizmet vermektedirler. Çamardı nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat şeklinde olur.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler hizmet sağlamazlar. Bayramlara ek olarak resmî tatil kabul edilen özel günlerde ve mesai saatleri dışında da çalışmayan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alarak halka bir gün boyunca aralıksız bir şekilde hizmet verirler.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet sağlarlar. Aynı zamanda mesai saatleri ise hafta içinde olduğu gibi 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır.

Çamardı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Çamardı nöbetçi eczane listelerinin, Niğde iline bağlı olan Çamardı ilçesinin mahallelerine göre düzenlenen güncel durumuna Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Çamardı ilçesinin mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

  • Bereketli mahallesi
  • Maden mahallesi
  • Yeni çarşı mahallesi
  • Yunus emre mahallesi