Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Muş Malazgirt Nöbetçi Eczane Listesi

19 Temmuz 2024 Muş Malazgirt Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 47599
Liste Güncelleme Tarihi : 19 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Muş İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Muş Nöbetçi Eczaneler

Malazgirt Nöbetçi Eczane

Malazgirt nöbetçi eczane görevi, Muş iline bağlı bulunan Malazgirt ilçesinde aktif olarak halka hizmet sağlayan eczanelerce sırayla gerçekleştirilir. Bin 526 kilometrekarelik bir alana sahip olan ilçenin rakımı bin 530 metre ve nüfusu ise 51 bin 323 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman Malazgirt ilçesi halkı için gayet yeterli olan ilçede toplam 16 tane mahalle yer almaktadır. Eczanelerin çalışmadığı tatil kabul edilen günlerde, mesai saatleri haricinde ve bayramlarda nöbetçi eczaneler açık olarak halka hizmet verirler. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açık olmaktadır. Bundan dolayı da her gün nöbetçi eczaneleri değişip güncellenir. Malazgirt nöbetçi eczane listeleri de sıklıkla güncellenmektedir. Bu sebeple nöbetçi eczanelerin en güncel listelerine ulaşmanız önemlidir. En güncel listeler için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza giriş yapabilir, incelemelerde bulunabilirsiniz.

Malazgirt Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin çalışmadı bazı resmi olarak tatil kabul edilen günlerde ve çalışma saatleri dışındaki zamanlarda nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet verirler. Acil bir sağlık ihtiyacı olduğu durumlarda ise size en yakın konumda bulunan nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bu esnada da en fazla yöneltilen sorulardan birisi Malazgirt nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tarz soruların cevaplarına kolay bir şekilde ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Internet adresimiz aracılığı ile aynı zamanda nöbetçi eczanelerin açık adreslerine de erişerek, eczanelere kolay bir ulaşım sağlama imkânınız vardır.

Malazgirt Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların en güvenilir cevaplarına ulaşabilmek için internet sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Malazgirt nöbetçi eczane nerede gibi pek çok sorunun cevabı için öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edin. Ardından karşınıza çıkan ekranda bulunan menüden yaşadığınız ili seçerek aratma butonuna tıklayın. Tüm bu işlemlerden sonra ise en yakın konumda yer alan nöbetçi eczane listelere erişim sağlamış olacaksınız.

Malazgirt Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye’de genel olarak eczanelerin mesai saatleri 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi günlerine ek olarak cumartesi günü de dahil olmak üzere bir haftada 6 gündür. 6 gün boyunca bu şekilde hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olduğu zaman vatandaşların sağlık ihtiyaçları için nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca hizmet sağlarlar. Aynı zamanda Malazgirt nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklinde olmaktadır.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler kapalı olarak hizmet sağlamamaktadırlar. Bayramlarla beraber resmî tatil olarak görülen tüm özel günlerde ve pazar günleri de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek hizmet sağlarlar. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açık olarak halkın acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık yardımcı olurlar.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet verirler. Eczanelerin mesai saatleri ise yarım gün değil, tam gün biçiminde ve 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır.

Malazgirt Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Malazgirt nöbetçi eczane listelerinin, Muş il sınırları içerisindeki Malazgirt ilçesine bağlı mahallelere göre düzenlenmiş güncel haline sitemizden erişebilirsiniz. Malazgirt ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Adalar mahallesi
 • Afşin mahallesi
 • Aksungur mahallesi
 • Alişan mahallesi
 • Altuntaş mahallesi
 • Atatürk mahallesi
 • Danışmentgazi mahallesi
 • Mengüçgazi mahallesi
 • Murat mahallesi
 • Saftekingazi mahallesi
 • Saltukgazi mahallesi
 • Selçuklu mahallesi
 • Şekerbulak mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Ziyaret mahallesi