Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Muş Hasköy Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Muş Hasköy Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 48579
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Muş İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Muş Nöbetçi Eczaneler

Hasköy Nöbetçi Eczane

Hasköy nöbetçi eczane görevi, Muş iline bağlı olan Hasköy ilçesinde vatandaşlara hizmet sağlayan tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 227 kilometrekarelik bir alana sahip olan ilçenin rakımı bin 850 metre ve nüfusu ise 25 bin 749 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık hizmetleri bakımından incelendiği zaman Hasköy ilçesi, yöre halkı için gayet yeterli olmaktadır. Ayrıca ilçe, bünyesinde toplamda 12 tane mahalle yer almaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatillerde, bayramlarda ve mesai saatleri haricinde halkın acil sağlık ihtiyaçları olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girerek hizmet sağlamaktadırlar. Nöbetçi eczaneler bir gün boyunca hizmet verdiği için listeleri de sıklıkla güncellenerek değişmektedir. Aynı zamanda Hasköy nöbetçi eczane listeleri de her gün değişmektedir. En güncel listelere erişim sağlayabilmek için ise internet adresimiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi üzerinden incelemeler yapabilirsiniz.

Hasköy Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin hizmet vermediği tatillerde, bayramlarda, mesai saatleri dışında ve pazar günleri nöbetçi eczaneler açık olarak halkın acil ihtiyaçları için 24 saat boyunca hizmet vermektedirler. Acil bir ihtiyaç olması halinde ikamet adresinize en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bunun için ise en çok sorulan sorulardan birisi Hasköy nöbetçi eczane nerede olmaktadır. Nöbetçi eczanelerle alakalı birçok merak ettiğiniz sorunun cevabına ulaşabilmek için internet sayfamıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Hasköy Nöbetçi Eczane Sorgulama

Nöbetçi eczaneler ile ilgili aklınıza takılan birçok sorunun en güvenilir cevaplarına erişim sağlayabilmek için internet sayfamıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Hasköy nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız var ise öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapmanız gereklidir. Ardından size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneyi bulabilmek için karşınıza çıkan menü üzerinden yaşadığınız ili seçerek aratma butonuna tıklayın. Bütün bu adımların ardından size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin listesine ulaşmış olacaksınız. İnternet sayfamız aracılığıyla ayrıca eczanelerin açık adres bilgilerine erişerek kolay bir ulaşım sağlamanız mümkündür.

Hasköy Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin hizmet verdiği saatler 09.00 – 19.00 arasındadır. Eczanelerin hizmet verdiği günler ise cumartesi günü de dahil olacak şekilde bir hafta içerisinde 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günü çalışmazlar. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet sağlayarak halka yardımcı olurlar. Aynı zamanda Hasköy nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda kapalıdır. Bayramlarla birlikte aynı zamanda resmî tatil kabul edilen tüm özel günlerde ve pazar günlerinde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka hizmet verirler. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açık olmaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet verirler. Eczanelerin hizmet verdiği saatler ise sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasında olmaktadır. Pazar günleri çalışmayan eczanelerin yerine ise nöbetçi eczaneler geçerek halka hizmet sağlamaktadırlar.

Hasköy Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Hasköy nöbetçi eczane listelerinin, Muş ilinde bulunan Hasköy ilçesine bağlı mahallelere göre düzenlenen en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hasköy ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • 15 Temmuz mahallesi
 • Bahçelievler mahallesi
 • Bahçelievler mahallesi
 • Hürriyet mahallesi
 • İstiklal mahallesi
 • Kültür mahallesi
 • Kültür mahallesi
 • Sayanlar mahallesi
 • Sunay mahallesi
 • Vatan mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Zafer mahallesi