Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Kırşehir Mucur Nöbetçi Eczane Listesi

16 Haziran 2024 Kırşehir Mucur Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 41539
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Haziran 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Kırşehir İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Kırşehir Nöbetçi Eczaneler

Mucur Nöbetçi Eczane

Mucur nöbetçi eczane görevi, Kırşehir il sınırları içerisinde tüm eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. Bin 88 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Pınarhisar ilçesinin rakımı bin 100 metre ve nüfusu ise 18 bin 763 kişi şeklindedir. Sağlık kuruluşları bakımından Mucur vatandaşları için oldukça yeterli olan ilçede toplamda 7 tane mahalle yer almaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği resmî tatil kabul edilen özel günlerde nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın acil sağlık ihtiyaçları için yardımcı olmaktadırlar. Nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet vermektedirler. Bundan dolayı da listeleri sıklıkla güncellenmektedir. Aynı zamanda Mucur nöbetçi eczane listeleri de her gün güncellenmektedir. Bundan dolayı en güncel listelere erişmek önemlidir. En güncel listeler için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Mucur Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin hizmet vermediği mesai saatleri dışında ve resmî tatil kabul edilen günlerde nöbetçi eczaneler devreye girerek halka yardımcı olmaktadır. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman ise ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın mesafedeki eczaneleri bulmak istersiniz. Bu esnada en sık sorulan soru Mucur nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun gibi birçok soruya cevap bulabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet adresimiz aracılığıyla o gün hangi eczanenin nöbetçilik görevini üstlendiğini ve eczanelerin adreslerini bulabilirsiniz.

Mucur Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığıyla nöbetçi eczanelerle ilgili birçok sorunuza kolay bir şekilde cevap bulabilirsiniz. Mucur nöbetçi eczane nerede gibi sorularınız için ilk olarak verilen internet adresimize giriş yapın. Ardından karşınıza çıkan menü üzerinden istediğiniz şehri seçerek aratma tuşuna tıklayın. Bu adımları uyguladıktan sonra size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda listelerin yan kısmında eczanelerin açık adreslerinin de bulunması sebebi ile eczanelere kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mucur Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Mesai günleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü de dahil olmak üzere bir hafta içerisinde toplamda 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca tam gün şeklinde hizmet sağlayan eczaneler, pazar günleri çalışmamaktadır. Eczanelerin hizmet sağlamadığı bu tarz özel günlerde ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açık olarak halka yardımcı olmaktadırlar. Mucur nöbetçi eczane çalışma saatleri 7 / 24 olarak bilinir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayram zamanlarında eczaneler hizmet vermemektedir. Bayramlara ek olarak resmî tatil kabul edilen bütün özel günlerde de kapalı olan eczanelerin yerini nöbetçi eczaneler alarak halkın acil ihtiyaçları için yardımcı olmaktadırlar. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açık olarak halka hizmet sağlamaktadırlar. En güncel nöbetçi eczane listeleri için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet sağlamaktadır. Mesai saatleri ile sanılanın aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır.

Mucur Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Mucur nöbetçi eczane listelerinin, Kırşehir il sınırları içerisinde yer alan Mucur ilçesi mahallelerine göre düzenlenmiş olan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile erişim sağlamanız mümkündür. Mucur ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Acıöz mahallesi
  • Hamidiye mahallesi
  • Karşıyaka mahallesi
  • Osmangazi mahallesi
  • Solaklı mahallesi
  • Şatıroğlu mahallesi
  • Yenice mahallesi