Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Kars Selim Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Kars Selim Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 51066
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Kars İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Kars Nöbetçi Eczaneler

Selim Nöbetçi Eczane

Selim nöbetçi eczane görevi, Kars ilinde yer alan Selim ilçesinde görev alan tüm eczaneler tarafından sırayla yapılır. Bin 11 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı bin bin 830 metre ve nüfusu ise 23 bin 231 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık kurumları açısından ise Selim ilçesi, yöre halkı için oldukça yeterli olmaktadır. Aynı zamanda ilçe, bünyesinde toplam 3 tane mahalle ve 53 tane de köy barındırmaktadır. Nöbetçi eczane listeleri ise Türkiye’nin tüm bölgelerinde olduğu gibi Kars Selim ilçesinde de her gün güncellenerek yenilenmektedir. Selim nöbetçi eczane listelerinin her gün güncellenmesindeki neden ise nöbetçi eczanelerin, eczanelerin hizmet vermediği zamanlarda 24 saat boyunca hizmet vermesidir.

Selim Nöbetçi Eczane Nerede?

Eczanelerin hizmet vermediği mesai gün ve saatleri dışında, halkın acil bir sağlık ihtiyacı olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler devreye girmektedir. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman ise oturduğunuz bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczaneleri bulmak istersiniz. Bu esnada çok fazla sorulan sorulardan birisi Selim nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun gibi soruları artık düşünmeden kolaylıkla yanıtlarına ulaşmanız mümkündür. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden en güncel nöbetçi eczane listelerine ve eczanelerin açık adreslerine erişim sağlamanız mümkündür.

Selim Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sayfamız aracılığıyla Selim nöbetçi eczane nerede gibi soruların yanıtlarına kolaylıkla erişebilir, sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yapın. Daha sonra ekranda açılan menüden ikamet ettiğiniz şehir bilgisini seçerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımların ardından ise o gün hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığını öğrenebilir, en güncel listelere erişim sağlayabilirsiniz.

Selim Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczanelerin hizmet saatleri 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai günleri ise cumartesi ile birlikte bir haftada 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca bu mesai saatleri ile hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Eczaneler kapalı olduğu zaman ise nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca halka hizmet vermektedir. Aynı zamanda Selim nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 şeklindedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram günlerinde hizmet vermemektedir. Bayramlara ek olarak resmî tatiller ve pazar günleri de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halkın ihtiyaçları için 24 saat boyunca açık olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca çalışmasından dolayı da her gün eczane listeleri değişerek güncellenmektedir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmak için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda mesai saatleri ise hafta içi mesai saatleri ile aynı olmaktadır. Yani eczaneler, cumartesi günleri de 09.00 – 19.00 saatleri arasında çalışmaktadırlar. 6 gün boyunca bu şekilde hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelerin listelerine ulaşmak için ise bunun için oluşturulmuş olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Selim Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Selim nöbetçi eczane listelerinin, Selim ilçesi mahallerine göre oluşturulmuş haline internet sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Selim ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Cumhuriyet mahallesi
  • Çarşı mahallesi
  • Köprübaşı mahallesi