Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Kars Sarikamiş Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Kars Sarikamiş Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 35805
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Kars İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Kars Nöbetçi Eczaneler

Sarıkamış Nöbetçi Eczane

Sarıkamış nöbetçi eczane görevi, Doğu Anadolu Bölgesinde ve Kars il sınırları içerisinde bulunan tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Bin 971 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı 2 bin 102 metre ve nüfusu ise 42 bin 683 kişi olarak bilinmektedir. İlçe, sağlık kurumları açısından ilçe halkı için gayet yeterlidir. Sarıkamış ilçesinde toplamda 9 mahalle ve 53 tane köy bulunmaktadır. Aynı zamanda ilçedeki nöbetçi eczane listeleri, diğer tüm ilçelerde olduğu gibi sıklıkla güncellenmektedir. Bunun sebebi ise eczanelerin hizmet vermediği günlerde açık olan nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca hizmet vermesidir. Sarıkamış nöbetçi eczane görevi, Kars’a bağlı Sarıkamış ilçesindeki tüm eczaneler tarafından gerçekleştirilir.

Sarıkamış Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar acil ihtiyaçları için nöbetçi eczanelere gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç halinde oturduğunuz bölgeye en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneleri bularak gitmek istersiniz. Bu sırada ise en sık karşılaşılan sorulardan birisi Sarıkamış nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Nöbetçi eczaneler ile ilgili bu tarz sorularınızın yanıtlarını kolaylıkla alabilir, çeşitli sorgulamalar yapabilirsiniz. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sarıkamış Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız üzerinden kolay bir şekilde Sarıkamış nöbetçi eczane nerede gibi soruların cevaplarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle verdiğimiz internet adresimiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sayfamıza girin. Daha sonra karşınıza çıkan sayfa üzerinden yaşadığınız şehri seçerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulamanızın ardından ise oturduğunuz bölgeye en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin isim ve açık adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede de eczanelere kolay bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Sarıkamış Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelindeki eczanelerin çalışma saatleri genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Cumartesi günüyle birlikte bir hafta içerisinde toplamda 6 gün çalışan eczaneler, Pazar günleri ve resmi tatil olarak görülen her özel günde kapalı olmaktadır. Eczanelerin hizmet vermediği bu tür günlerde ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın ihtiyaçları için 24 saat boyunca çalışmaktadırlar. Sarıkamış nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 olarak bilinmektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, resmî tatil gün kabul edilen zamanlarda hizmet vermemektedir. Bu zamanlar ise bayramlar ve Pazar günleridir. Bu tür günlerde kapalı olan eczanelerin yerine ise nöbetçi eczaneler 7 / 24 boyunca çalışarak halka yardımcı olmaktadırlar. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca çalıştıkları için ise her gün farklı bir eczane nöbetçi eczacılık görevini gerçekleştirmektedir. Bu sebepten dolayı da nöbetçi eczanelerin listeleri her gün değişerek güncellenir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmak için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamıza gidebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olarak halka hizmet vermektedir. Çalışma saatleri hafta içi ile aynı olmakla birlikte yarım gün değil, 09.00 – 19.00 saatleri arasında ve tam gün şeklinde olmaktadır. Mesai günleri haricinde hizmet veren eczaneler ise nöbetçi eczanelerdir.

Sarıkamış Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Sarıkamış nöbetçi eczane listelerinin, Kars’a bağlı olan Sarıkamış ilçesi mahallerine göre düzenlenmiş olan son haline internet adresimiz aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz. Sarıkamış ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Cumhuriyet mahallesi
  • Erenler mahallesi
  • İnönü mahallesi
  • İstasyon mahallesi
  • İstiklal mahallesi
  • Kazımkarabekir mahallesi
  • Şehitler mahallesi
  • Tepe mahallesi
  • Yeni mahallesi