Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Kars Kağizman Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Kars Kağizman Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 37175
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Kars İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Kars Nöbetçi Eczaneler

Kağızman Nöbetçi Eczane

Kağızman nöbetçi eczane görevi, Kars’ın Kağızman ilçesinde aktif olarak görev yapan eczanelerce sırayla yapılmaktadır. Bin 970 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı bin 420 metre ve de nüfusu ise 45 bin 936 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık kurumları bakımından yöre halkı için oldukça yeterli gelen ilçenin toplamda 9 tane mahallesi ve 62 tane de köyü bulunmaktadır. Nöbetçi eczane listeleri ise diğer tüm il ve ilçelerde de olduğu gibi her gün değişerek güncellenmektedir. Nöbetçi eczane listelerinin güncellenmesindeki sebep ise eczanelerin 24 saat boyunca hizmet vermesidir. Yani her gün Kağızman nöbetçi eczane listeleri de güncellenmekte ve Kağızman nöbetçi eczacılık görevini ise ilçedeki eczaneler gerçekleştirmektedir.

Kağızman Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler, eczanelerin kapalı olduğu günlerde vatandaşların acil sağlık ihtiyaçları için başvurdukları yerler olmaktadır. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman da ikamet adresinizin çevrelerinde yer alana eczaneleri bularak gitmek istersiniz. Bu esnada ise en sık karşılaşılan soru Kağızman nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bunun gibi pek çok nöbetçi eczane sorusunun cevaplarına ulaşarak kolay bir şekilde size en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. o gün hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yapacağına bakabilir ve en güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşabilirsiniz.

Kağızman Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız aracılığı ile Kağızman nöbetçi eczane nerede gibi sorularınızın yanıtlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun için verilen internet adresimize giriş yaparak karşınıza gelen ekrandaki menü üzerinden yaşadığınız ili seçerek aratma butonuna tıklayın. Bu işlemleri sırasıyla uyguladıktan sonra ise ikamet adresinizin çevresindeki nöbetçi eczanelerin en güncel listelerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda nöbetçi eczanelerin açık adreslerinin de sitemiz üzerinden bulunması ile kolay bir ulaşım sağlamanız söz konusudur.

Kağızman Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Mesai günleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü ile birlikte 1 hafta içerisinde toplam 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda ise yerine halkın ihtiyaçları için hizmet veren nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 boyunca açık kalarak halka yardımcı olmaktadır. Kağızman nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olarak bilinmektedir. Nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca hizmet vermesinden dolayı da her gün eczane listeleri güncellenmektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler hizmet sağlamamaktadır. Bayramlara ek olarak resmi tatil kabul edilen zamanlarda da hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olarak 24 saat boyunca halkın acil ihtiyaçları için hizmet sağlamaktadır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günü, hafta içi günlerinde olduğu gibi hizmet vermektedir. Mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Bir hafta içerisinde toplam 6 gün çalışan eczaneler pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka yardımcı olmaktadır.

Kağızman Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Kağızman nöbetçi eczane listelerinin, ilçe mahallelerine göre düzenlenmiş en güncel haline internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Kağızman ilçesi mahalleleri şu şekildedir:

  • Aşağı kümbet mahallesi
  • Aşağıdere mahallesi
  • Bayam mahallesi
  • Haznedar mahallesi
  • Şahindere mahallesi
  • Toprakkale mahallesi
  • Yukarı dere mahallesi
  • Yukarı kümbet mahallesi
  • Zuvar mahallesi