Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Karaman Ayrancı Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Karaman Ayrancı Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 28346
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Karaman İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Karaman Nöbetçi Eczaneler

Ayrancı Nöbetçi Eczane

Ayrancı nöbetçi eczane görevi, ilçede aktif olarak görev alan eczanelerce yapılır. Karaman il sınırları içerisinde bulunan Ayrancı ilçesi bin 968 kilometrekarelik bir alana sahiptir. İlçenin rakımı bin 145 metre ve nüfusu ise 8 bin 338 kişi olarak bilinmektedir. Karaman’a bağlı olan ilçenin halkını ise çoğunlukla Kırım Tatarı oluştururken geri kalan kısmı ise Yörüklerden oluşmaktadır. Yöre halkı için sağlık kuruluşları gayet yeterli olmakla birlikte ilçede toplamda 4 tane mahalle ve 22 tane de köy yer almaktadır. Nöbetçi eczane listeleri ise Türkiye’nin diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi belirli aralıklar ile güncellenerek değişmektedir. Yani sürekli bir şekilde Ayrancı nöbetçi eczane listeleri güncellenerek görevi farklı eczaneler gerçekleştirmektedir.

Ayrancı Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler, vatandaşların acil bir ihtiyacı olduğundan başvurdukları yerler olarak bilinmektedir. Nöbetçi eczaneler, eczanelerin hizmet vermediği resmî tatil günlerinde açık olarak halkın ihtiyaçları için hizmet sağlamaktadırlar. Acil bir ihtiyaç olduğu zamanda ise en sık dile getirilen soru genellikle Ayrancı nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tarz sorulara kafanızı takmadan kolaylıkla size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin en güncel listelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için ise yalnızca Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden o gün hangi eczanenin nöbetçilik görevini yapacağını öğrenebilir ve açık adreslerine ulaşarak kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrancı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yaparak aklınızdaki tüm Ayrancı nöbetçi eczane nerede tarzındaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle verdiğimiz internet sayfamıza giriş yapın. Ardından oturduğunuz yerin il bilgisini menüden seçerek aratma tuşuna tıklayın. Tüm bu adımları gerçekleştirmenizin ardından kolaylıkla nöbetçi eczane listelerini görüntülemeniz mümkündür.

Ayrancı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler, hafta içi ve cumartesi günü de dahil olmak üzere bir hafta içerisinde toplam 6 gün boyunca hizmet sağlamaktadır. Eczanelerin bu 6 gün içerisindeki hizmet saatleri ise 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır. Bu mesai saatleri ve günleri haricinde çalışan eczaneler ise nöbetçi eczane olarak adlandırılmaktadır. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 açık olmakla birlikte Ayrancı nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olarak bilinmektedir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz aracılığı ile nöbetçi eczanelerin en güncel listelerine ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalı olmaktadır. Bayramlar ile beraber resmî tatil günlerinde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler devreye girer. Nöbetçi eczaneler, halkın ihtiyaçları için 24 saat boyunca açık kalmaktadır. En güncel nöbetçi eczane listelerine, internet sitemiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sayfamız üzerinden ulaşabilir, o gün hangi eczanenin nöbetçi olacağı bilgisine erişebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olmaktadır. Hafta içi mesai saatleri ile aynı olacak şekilde cumartesi günü de hizmet veren eczaneler, saat 09.00 – 19.00 arasında çalışmaktadır. Bir hafta içerisinde 6 gün boyunca bu şekilde hizmet sağlayan eczaneler, pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın acil bir ihtiyacı olduğu zaman yardım etmektedirler. Nöbetçi eczanelerin güncel haline ulaşmak için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi kullanabilirsiniz.

Ayrancı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Ayrancı nöbetçi eczane listesinin, ilçe mahallelerine göre güncellenmiş olan haline internet sayfamızdan ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrancı ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Dede mahallesi
  • Musa mahallesi
  • Ulu mahallesi
  • Yeni mahallesi