Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Karabük Eskipazar Nöbetçi Eczane Listesi

7 Aralık 2021 Karabük Eskipazar Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 109
Liste Güncelleme Tarihi : 7 Aralık 2021
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Karabük İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Karabük Nöbetçi Eczaneler

Eskipazar Nöbetçi Eczane

Eskipazar nöbetçi eczane görevi, Eskipazar ilçesinde bulunan eczanelerce sırayla gerçekleştirilir. 740 kilometrekarelik bir alana sahip olan ilçenin rakımı 736 metre ve nüfusu da 13 bin 185 kişi olarak bilinmektedir. Eskipazar ilçesinde toplamda 7 mahalle ve 50 tane de köy bulunmaktadır. Sağlık kurumları bakımından oldukça yeterli olan ilçenin nöbetçi eczanelerinin listesi ise Türkiye’nin çeşitli yerlerinde de olduğu gibi her gün değişerek güncellenir. Yani belirli zaman aralıklarında Eskipazar nöbetçi eczane görevini, ilçedeki başka eczaneler yapmaktadır.

Eskipazar Nöbetçi Eczane Nerede?

Halk, nöbetçi eczaneleri acil bir ihtiyacı meydana geldiği zaman kullanmaktadır. Acil bir ihtiyaç durumunda da ikamet adresinize en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bu sırada akıllara en fazla takılan sorulardan birisi de Eskipazar nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bunun gibi soruların cevaplarına ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda internet adresimize giriş yaparak, size en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin açık adreslerine ulaşabilir ve kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eskipazar Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz aracılığı ile Eskipazar nöbetçi eczane nerede gibi sorularınıza kolay bir şekilde yanıt bulabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için ise ilk olarak verdiğimiz Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapın. Ardından ikamet ettiğiniz bölgeyi kapsayacak şekilde il ve ilçe bilgilerinizi menü üzerinden seçerek aratma butonuna tıklayın. Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra ise size en yakın mesafede ve en güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşmış olursunuz.

Eskipazar Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri genellikle saat 09.00 – 19.00 arasında olmaktadır. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi ve cumartesi günü ile beraber bir haftada 6 gün şeklindedir. 6 gün boyunca hizmet sağlayan eczaneler pazar günleri kapalıdır. Tüm resmî tatil kabul edilen günlerde hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek 24 saat boyunca halkın acil ihtiyaçları için hizmet vermektedir. Aynı zamanda Eskipazar nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmaktadır. Nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler kapalı olmaktadır. Bayramlara ek olarak resmî tatil kabul edilen tüm günlerde hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler çalışarak halkın acil bir sağlık ihtiyacı olması ihtimaline karşılık 24 saat boyunca hizmet verir. Nöbetçi eczanelerin listesi her gün değişerek güncellenir. Bunun sebebi ise eczanelerin 24 saat boyunca halka hizmet vermesidir. Bundan dolayı da en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlamanız önemlidir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler çalışmaktadır. Mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, saat 09.00 – 19.00 arasında ve tam gün şeklindedir. Eczaneler, bir hafta içerisinde 6 gün boyunca hizmet vermekle birlikte pazar günleri kapalı olmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu bu tarz resmî tatillerde ise nöbetçi eczaneler hizmet verir. En güncel nöbetçi eczane listelerine ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamız üzerinden ulaşarak size en yakın mesafedeki listeleri görüntüleyebilirsiniz.

Eskipazar Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Eskipazar nöbetçi eczane listelerinin, ilçe mahallelerine göre oluşturulmuş haline internet adresimiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Eskipazar ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Bahçepınar mahallesi
  • İstasyon mahallesi
  • Kıranköy mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Mermer mahallesi
  • Yamanlar mahallesi
  • Yeni mahallesi