Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Karabük Eflani Nöbetçi Eczane Listesi

7 Aralık 2021 Karabük Eflani Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 112
Liste Güncelleme Tarihi : 7 Aralık 2021
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Karabük İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Karabük Nöbetçi Eczaneler

Eflani Nöbetçi Eczane

Eflani nöbetçi eczane görevi, Karabük’e bağlı olan Eflani ilçesindeki eczaneler tarafından sırayla gerçekleştirilmektedir. Eflani ilçesinin yüz ölçümü 536 kilometrekare, rakımı 897 metre ve nüfusu ise 9 bin 88 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık kurumları bakımından yöre halkı için gayet yeterli olan Eflani’de nöbetçi eczane listeleri her gün değişerek güncellenmektedir. Bunun sebebi ise nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca çalışmasıdır. Yani her gün Eflani nöbetçi eczane görevi, farklı eczaneler tarafından yapılarak iş paylaşımı yapılmaktadır.

Eflani Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşların acil bir sağlık ihtiyacı meydana geldiğinde başvurdukları yer nöbetçi eczanelerdir. Acil bir ihtiyaç olduğunda ise vatandaşlar, ikamet ettikleri bölge sınırları içerisindeki nöbetçi eczanelere gitmek istemektedir. Bu esnada da en sık sorulan soru Eflani nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bu tarz soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşarak bunun gibi sorgulamalar yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu zaman size yakın hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığına bakabilir, en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin açık adreslerinin de yer almasından ötürü kolay bir ulaşım sağlamanız mümkündür.

Eflani Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile Eflani nöbetçi eczane nerede gibi sorularınıza rahatlıkla erişim sağlamanız mümkündür. Eflani ilçesi nöbetçi eczane listeleri için öncelikle verdiğimiz Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapın. Daha sonra ise oturduğunuz yeri ifade edecek şekilde il ve ilçe bilgilerini menü üzerinden seçerek aratma butonuna tıklayın. Tüm bu adımları doğru bir şekilde uygulamanız halinde ise nöbetçi eczanelerin en güncel halinin olduğu listeye erişim sağlamış olursunuz.

Eflani Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri genel olarak saat 09.00 – 19.00 arasında hizmet sağlamaktadır. Mesai günleri ise cumartesi günü de dahil olmak üzere bir hafta içinde toplamda 6 gündür. 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Eczanelerin hizmet sağlamadığı bu tür resmî tatil kabul edilen günlerde ise nöbetçi eczaneler devreye girerek 24 saat boyunca halka yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda Eflani nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 olmakla beraber her gün nöbetçi eczane listeleri güncellenir. Bunun sebebi de nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca açık kalarak halkın acil bir ihtiyacı için hizmet vermesidir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden en güncel nöbetçi eczane listelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramda eczaneler hizmet vermemektedir. Bayramlarda olduğu gibi tüm resmî tatil kabul edilen günlerde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halka 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olarak halka hizmet vermektedir. Eczanelerin cumartesi günleri mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün şeklinde ve 09.00 – 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Eczaneler, bir hafta içerisinde 6 gün boyunca hizmet verirken pazar günleri kapalı olmaktadır. Bayram ve resmî tatil kabul edilen günlerde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler geçerek halkın acil bir ihtiyacı için 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadırlar.

Eflani Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Eflani nöbetçi eczane listelerinin, ilçe mahallelerine göre oluşturulmuş son haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Eflani ilçesi mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

  • Candaroğulları mahallesi
  • Çalışlar mahallesi
  • Çelebiler mahallesi
  • Kayadibi mahallesi
  • Tabaklar mahallesi
  • Yalacık mahallesi