Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Istanbul Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane Listesi

29 Ocak 2023 İstanbul Gaziosmanpaşa Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 2
İlçe Görüntülenme : 12659
Liste Güncelleme Tarihi : 29 Ocak 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane

Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane, İstanbul’a bağlı olan Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. 38 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin nüfusu ise 487 bin 46 kişidir. İstanbul’ bağlı Gaziosmanpaşa ilçesi, sağlık kuruluşları açısından halk için gayet yeterli olmaktadır. İlçede, Türkiye’nin geri kalan tüm eczanelerinde yapıldığı gibi tüm nöbetçi eczane listeleri her gün güncellenerek yenilenmektedir. Bunun sebebi, nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca açık kalarak halka hizmet vermesidir. Yani her gün Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane görevini, ilçedeki tüm eczaneler sırayla gerçekleştirir.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşların acil bir ihtiyacının çıkması sonucunda nöbetçi eczanelere gitmek isterler. Acil ihtiyaçların çıkması sonucunda da ikamet adresinizin olduğu yere en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin listesini bulmak istersiniz. Bu esnada da en çok sorulan sorulardan birisi Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu gibi soruların cevaplarına hiç düşünmeden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane Sorgulama

İnternet sitemiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi üzerinden Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için verilen internet sitemize giriş yaptıktan sonra filtreleme menüsü üzerinden ikamet adresinizi kapsayacak şekilde bir seçim yapın. Aratma butonuna tıkladıktan sonra karşınıza en güncel ve size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczane listelerine erişim sağlamış olacaksınız. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizde eczanelerin isimlerinin yanı sıra açık adreslerinin de yer almasından dolayı kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye’de çoğunlukla eczanelerin çalışma saatleri 09.00 – 19.00 arasındadır. Mesai günleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü de dahil olmak üzere 6 gündür. 6 gün boyunca açık olarak halka hizmet veren eczanelerin yerine, pazar günleri nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 boyunca hizmet vermekle birlikte Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayram zamanlarında eczaneler halka hizmet vermemektedir. Aynı zamanda resmî tatiller ve pazar günlerinde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saat olmakla beraber bu nedenden dolayı her gün farklı bir eczane görev almaktadır. Her gün başka bir eczane nöbetçi olacak şekilde ayarlanan nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler açık olarak halka hizmet vermektedir. Eczanelerin cumartesi günleri çalışma saatleri ise hafta içinde olduğu gibi sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Cumartesi günü de hizmet veren eczaneler, pazar günleri çalışmazlar. Pazar günleri ise halkın acil bir ihtiyacı olması ihtimaline karşılık nöbetçi eczaneler açık olarak 7 / 24 hizmet vermektedir. Sürekli bir şekilde değişen nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane listelerinin, mahallere göre oluşturulmuş haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi üzerinden ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Bağlarbaşı mahallesi
 • Barbaros hayrettin paşa mahallesi
 • Fevzi çakmak mahallesi
 • Hürriyet mahallesi
 • Karadeniz mahallesi
 • Karayolları mahallesi
 • Karlıtepe mahallesi
 • Kazım karabekir mahallesi
 • Merkez mahallesi
 • Mevlana mahallesi
 • Pazariçi mahallesi
 • Sarıgöl mahallesi
 • Şemsipaşa mahallesi
 • Yeni mahalle mahallesi
 • Yenidoğan mahallesi
 • Yıldıztabya mahallesi