Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Isparta Senirkent Nöbetçi Eczane Listesi

16 Haziran 2024 Isparta Senirkent Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 42287
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Haziran 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Isparta İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Isparta Nöbetçi Eczaneler

Senirkent Nöbetçi Eczane

Senirkent nöbetçi eczane, Isparta ilinin Senirkent ilçesinde yer alan bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. 600 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Senirkent ilçesinin rakımı bin 88 metre ve nüfusu ise 11 bin 811 kişidir. Sağlık kurumları bakımından yöre halkı için gayet yeterli gelen Senirkent ilçesinde toplam 15 mahalle ve 7 tane de köy bulunmaktadır. Senirkent ilçesindeki nöbetçi eczane listeleri ise, Türkiye’nin geri kalan tüm ilçelerindeki gibi her gün güncellenerek değişmektedir. Bunun sebebi ise nöbetçi eczanelerin 7 / 24 çalışıyor olmasıdır. Yani her gün Senirkent nöbetçi eczane görevini başka eczaneler yaparak halkın acil ihtiyaçlarında onların yanında olmaktadır.

Senirkent Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczanelere vatandaşların acil bir ihtiyacı olduğu zaman gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman da oturduğunuz yere en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczanelere başvurmak istersiniz. Bu esnada da en fazla sorulan sorulardan birisi Senirkent nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu gibi sorularınızın cevaplarını kolay bir şekilde bulmanız için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Senirkent Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz aracılığı ile Senirkent nöbetçi eczane nerede tarzındaki sorularınıza bir cevap alabilir, bu tür sorgulamaları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi açın. Ardından oturduğunuz yerin ikamet bilgilerini filtreleme menüsü üzerinden seçerek girerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımları tamamladıktan sonra ise karşınıza ikamet adresinize en yakın bulunan nöbetçi eczanelerin en güncel listesi çıkacaktır.

Senirkent Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri Türkiye genelinde çoğunlukla 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Eczanelerin mesai günleri ise cumartesi günü ile beraber toplamda 6 gündür. 6 gün boyunca hizmet vererek halka yardımcı olan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın acil ihtiyaçları olması ihtimaline karşı görev alırlar. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri ise 7 / 24 olarak bilinir. Senirkent nöbetçi eczane çalışma saatleri 24 saattir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler kapalı olmaktadır. Bayramlara ek olarak ise resmî tatiller ve pazar günleri de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise 24 saattir. Bu yüzden en güncel nöbetçi eczanelerin listesini inceleyerek sitemiz üzerinden kontrol etmeniz gerekir. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yaparak ikamet bilgilerinizi girdiğiniz takdirde karşınıza listeler çıkacaktır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet vermektedir. Cumartesi günleri mesai saatleri ise sanılanın aksine yarım gün olmamakla beraber tam gündür. Cumartesi günü mesai saatleri, 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Cumartesi günü de hizmet veren eczaneler, pazar günleri açık olmamaktadır. Pazar günleri ise nöbetçi eczaneler açık olarak halka 7 / 24 hizmet vermektedir.

Senirkent Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Semirkent nöbetçi eczane listelerinin, Isparta Senirkent ilçesinin mahallelerine göre oluşturulmuş olan en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Senirkent ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • 16 Haziran mahallesi
 • Camii mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dere mahallesi
 • Hamidiye mahallesi
 • İstiklal mahallesi
 • Karşı mahallesi
 • Kıbrıs mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Sultan süleyman mahallesi
 • Süleyman demirel mahallesi
 • Şehler mahallesi
 • Taşmescit mahallesi
 • Turgutlar mahallesi
 • Zafer mahallesi