Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Isparta Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Isparta Şarkikaraağaç Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 48768
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Isparta İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Isparta Nöbetçi Eczaneler

Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane

Şarkikaraağaç nöbetçi eczane, Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde yer alan bütün eczaneler tarafından sırayla yapılan bir görevdir. Bin 232 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin rakımı bin 168 metre ve nüfusu ise 25 bin 578 kişidir. Isparta’ya bağlı olan Şarkikaraağaç ilçesine bağlı olan toplamda 16 tane mahalle ve 26 tane de köy bulunmaktadır. Sağlık kuruluşları açısından yöre halkı için gayet yeterli olan ilçede nöbetçi eczanelerin listesi her gün değişerek güncellenmektedir. Bu durumunda nedeni ise nöbetçi eczanelerin 7 / 24 hizmet vermesidir. Yani Şarkikaraağaç nöbetçi eczane görevini her gün Şarkikaraağaç ilçesindeki başka eczaneler gerçekleştirmektedir.

Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar nöbetçi eczanelere acil bir ihtiyaçları haline başvurmaktadırlar. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman da kişiler ikamet ettikleri yere en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneyi bularak gitmek isterler. Bu sırada akıllara en fazla gelen sorulardan birisi ise Şarkikaraağaç nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Aklınızda bu tarz sorular var ise kolay bir şekilde yanıtlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için de Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin açık adreslerinin de olması sebebi ile kolay bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline ulaşarak kolay bir şekilde açık adreslerine erişebilirsiniz. Şarkikaraağaç nöbetçi eczane nerede tarzındaki sorularınıza cevap almak için ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yapın. Ardından ikamet ettiğiniz bölgenin bilgilerini girerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımlardan sonra ise oturduğunuz yere en yakın mesafedeki nöbetçi eczanelerin toplu listesine erişim sağlamış olursunuz.

Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri çoğunlukla 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi ve cumartesi günü ile birlikte toplamda 6 gündür. 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri çalışmazlar. Aynı zamanda pazar günlerine ek olarak resmî tatillerde ve bayramlarda da hizmet vermeyen eczanelerin yerine acil bir ihtiyaç doğmasına karşılık nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Şarkikaraağaç nöbetçi eczane çalışma saatleri 7 / 24 olarak bilinmektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayram dönemlerinde kapalı olmaktadır. Bayramlara ilaveten resmî tatillerde de hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler devreye girerek halkın acil ihtiyaçları için hizmet verirler. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 7 / 24 olarak bilinir. Bu yüzden de her gün başka bir eczane nöbetçi eczacı olarak görev yapar.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aynı zamanda mesai saatleri ise bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün olacak şekilde 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Eczaneler pazar günleri hizmet vermezler. Bunun yerine ise nöbetçi eczaneler açık olarak halka hizmet vermektedir.

Şarkikaraağaç Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Şarkikaraağaç nöbetçi eczane listelerinin, Isparta’ya bağlı olan Şarkikaraağaç ilçesinin mahallelerine göre düzenlenmiş en güncel listesine Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Şarkikaraağaç ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Alcıklar mahallesi
 • Asılkale mahallesi
 • Aşağı mahallesi
 • Aşağıkale mahallesi
 • Bölükler mahallesi
 • Camikebir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Çördük mahallesi
 • Çukur mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Kerkük mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Suvar mahallesi
 • Ulu mahallesi
 • Ulvikale mahallesi