Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Isparta Keçiborlu Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Isparta Keçiborlu Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 45391
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Isparta İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Isparta Nöbetçi Eczaneler

Keçiborlu Nöbetçi Eczane

Keçiborlu nöbetçi eczane, Isparta ilinin Keçiborlu ilçesinde yer alan bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır.562 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Keçiborlu ilçesinin rakımı bin 10 metre ve nüfusu ise 14 bin 383 kişi olarak bilinmektedir. Sağlık kurumları bakımından gayet yeterli olan ilçede toplam 16 tane mahalle ve 14 tane de köy bulunmaktadır. Keçiborlu ilçesindeki nöbetçi eczane listeleri, Türkiye’nin diğer bütün il ve ilçelerinde olduğu gibi her gün değişmektedir. Yani her gün Keçiborlu nöbetçi eczane görevini başka eczaneler yaparak halkın acil ihtiyaçları olması ihtimaline karşı hizmet vermektedir.

Keçiborlu Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar, nöbetçi eczanelere acil ihtiyaçları olduğu zaman başvurmaktadır. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman da kişinin oturduğu yere en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneyi bulmak ve gitmek istemektedir. Bu esnada ise en çok akla gelen sorulardan birisi Keçiborlu nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu gibi soruların cevabına ulaşmak ise internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize giriş yaparak en güncel nöbetçi eczanelerin listesine erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde eczanelerin isimlerinin haricinde, eczanenin açık adresinin de bulunması sayesinde kolay bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Keçiborlu Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden Keçiborlu nöbetçi eczane nerede gibi sorularınıza kolaylıkla cevap alabilir ve bu tür acil durumlar için sorgulamalar yapabilirsiniz. Bunun için ise ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehber internet sitemize girin. Daha sonra ise ikamet ettiğiniz il ve ilçe bilgilerini menü üzerinden seçerek aratma butonuna tıklayın. Tüm bu adımları da tamamladıktan sonra size en yakın nöbetçi eczane listelerini görüntüleyebilirsiniz.

Keçiborlu Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri çoğunlukla 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Eczanelerin çalışma saatleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü de dahil olmak üzere toplamda 6 gündür. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri halkın acil bir ihtiyacı olması ihtimaline karşı hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 açık olarak halka hizmet verirler. Keçiborlu nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olarak bilinmektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda eczaneler hizmet vermemektedir. Bayramlara ek olarak da resmî tatil günleri ve pazar günleri de açık olmayan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 7 / 24 olmakla birlikte bu sebepten ötürü her gün nöbetçi eczane listeleri değişmektedir. Yani her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev alır.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri eczaneler çalışmaktadır. En çok karıştırılan bir diğer konu ise nöbetçi eczanelerin mesai saatleridir. Nöbetçi eczaneler, hafta içi çalışma saatlerinde olduğu gibi 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 6 gün boyunca çalışan eczaneler, pazar günleri hizmet vermemektedir. Bu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet vermektedirler. En güncel nöbetçi eczane listeleri için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Keçiborlu Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Keçiborlu nöbetçi eczane listelerinin mahallelere göre düzenlenen listesine Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Keçiborlu ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Aşağı mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Hacı köyü mahallesi
 • Hasanbey mahallesi
 • Kaya mahallesi
 • Kuşçular mahallesi
 • Kükürt mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Tepecik mahallesi
 • Toki mahallesi
 • Tuzla mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Yenice mahallesi
 • Yukarı mahallesi