Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Isparta Gelendost Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Isparta Gelendost Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 48420
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Isparta İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Isparta Nöbetçi Eczaneler

Gelendost Nöbetçi Eczane

Gelendost nöbetçi eczane, Isparta’nın Gelendost ilçesindeki tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. 624 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Gelendost ilçesinin rakımı 920 metre ve nüfusu ise 15 bin 414 kişidir. Sağlık kurumları bakımından oldukça yeterli olan Gelendost ilçesinde toplam 10 mahalle ve 13 tane de köy bulunmaktadır. Gelendost ilçesindeki nöbetçi eczane listeleri ise, nöbetçi eczanelerin 24 saat boyunca çalışmasından dolayı her gün değişerek güncellenmektedir. Yani her gün Gelendost nöbetçi eczane görevini farklı eczaneler gerçekleştirerek vatandaşların acil bir ihtiyacı olması ihtimaline karşı hizmet verirler.

Gelendost Nöbetçi Eczane Nerede?

Halkın acil bir ihtiyacı olması haline nöbetçi eczanelere başvururlar. Acil ihtiyaç olduğu zaman ise ikamet ettiği bölgeye en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneyi bulmak ister. Bu esnada en sık karşılaşılan soru ise Gelendost nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tür soruların cevaplarına kolay bir şekilde ulaşarak oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Bunun için de Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret ederek oturduğunuz bölgenin il ve ilçe bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden o gün hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yapacağını bulabilir ve adreslerinin bulunması sayesinde kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gelendost Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden Gelendost nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalar yapabilir, bütün sorularınıza bir cevap bulabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle internet sitemize girin. Ardından ikamet adresinizin il, ilçe ve mahalle bilgilerini girerek aratma butonuna tıklayın. Bu adımlardan sonra ise karşınıza oturduğunuz yere en yakın mesafede bulunan nöbetçi eczanelerin en güncel listesi çıkacaktır.

Gelendost Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri genel olarak sabah saat 9 ve akşam saat 7 arasındadır. Eczanelerin mesai günleri ise cumartesi günü de dahil olmak üzere toplamda 6 gündür. 6 günün sonunda ise pazar günleri eczaneler hizmet vermemektedir. Eczanelerin hizmet vermediği ve kapalı olduğu günlerde ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet vermektedirler. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri 24 saattir. Gelendost nöbetçi eczane çalışma saatleri 7 / 24 olmakla beraber her gün nöbetçi eczanelerin listeleri bu sebepten dolayı güncellenmektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda kapalı olmakla birlikte bayramlara ek olarak resmî tatil günleri ve pazar günleri de kapalı olmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler açık olarak halka hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 hizmet vermekle birlikte bu nedenden dolayı her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev almaktadır. Nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aynı zamanda mesai saatleri de bilinenin aksine yarım gün değil, tam gün olmakla birlikte 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Hafta içi ve cumartesi günleri çalışan eczaneler, pazar günleri hizmet vermemektedir. Eczanelerin çalışmadığı günlerde ise nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet vermektedirler.

Gelendost Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Gelendost nöbetçi eczane listelerinin, mahallelere göre düzenlenmiş en güncel haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Gelendost ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • 17 Eylül mahallesi
  • Aşağı mahallesi
  • Bahçelievler mahallesi
  • Haydarpaşa mahallesi
  • Hüseyin avni paşa mahallesi
  • Kırevler mahallesi
  • Muharrem mahallesi
  • Orta mahallesi
  • Selçuk mahallesi
  • Yeni mahallesi