Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Gümüşhane Torul Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Gümüşhane Torul Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 31385
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Gümüşhane İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Gümüşhane Nöbetçi Eczaneler

Torul Nöbetçi Eczane

Torul nöbetçi eczane, Gümüşhane iline bağlı olan Torul ilçesindeki bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Bin 49 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Torul ilçesinin rakımı 950 – 1.000 metre arasında ve nüfusu 13 bin 771 kişidir. Karadeniz Bölgesi’nin Doğu kısmında yer alan ve Gümüşhane’ye bağlı olan ilçe ve ilçe merkezi olarak bilinir. İlçe dağlık bir araziye sahiptir. Kışın sert geçerken yazın ise ılık bir iklime hakimdir. Sağlık kuruluşları olarak gayet yeterli olan Torul ilçesinde toplam 8 mahalle ve 37 köy bulunmaktadır. Torul nöbetçi eczane listesi, Türkiye’nin diğer her bölgesinde olduğu gibi her gün güncellenip değişmektedir. Yani her gün Torul nöbetçi eczane görevini farklı bir eczane yaparak halka acil bir ihtiyaç halinde hizmet vermektedirler.

Torul Nöbetçi Eczane Nerede?

Halk, nöbetçi eczanelere acil bir ihtiyaç olduğu zaman gitmektedir. Acil bir ihtiyaç halinde ise oturduğunuz yere en yakın bölgede yer alan nöbetçi eczanelere gitmek istersiniz. Bu esnada ise en çok sorulan sorulardan birisi de Torul nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bu gibi durumlarda size en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde o gün, hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığını inceleyebilir ve açık adreslerinin site üzerinden bulunması sayesinde eczaneye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Torul Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden Torul nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalar yaparak kolay bir şekilde size en yakın nöbetçi eczanelerin listesinin bulunduğu sayfaya erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için internet sitesine giriş yaparak ikamet adresinizdeki bilgileri girerek aratma butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada listelerin en güncel halini bulacaksınız.

Torul Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri Türkiye’de genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Mesai günleri ise cumartesi günü ile beraber 6 gündür. 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalı olmaktadır. Kapalı olan zamanlarda ise nöbetçi eczaneler 7 / 24 hizmet vermektedir. Torul nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmakla beraber nöbetçi eczane listeleri her gün güncellenerek değişmektedir. Bunun nedeni ise eczanelerin 1 gün boyunca açık olmasıdır. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret ederek en güncel listelere ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram günlerinde açık olmamakla birlikte resmî tatiller ve pazar günleri de kapalı olmaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu bu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler açık olarak halkın acil bir ihtiyacı olması ihtimaline karşı hizmet vermektedirler.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri açık olmaktadır. Cumartesi günü mesai saatleri ise yarım gün değil, hafta içinde olduğu gibi tam gün olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Cumartesi ile birlikte 6 gün boyunca açık olan eczaneler pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri ise acil bir ihtiyaç olması ihtimaline karşı nöbetçi eczaneler hizmet vermektedirler. Nöbetçi eczanelere ulaşabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimizi ziyaret edebilir ve eczanelerin açık adreslerine ulaşarak kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Torul Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Torul nöbetçi eczane listelerinin, Torul ilçesi mahallelerine göre oluşturulmuş haline internet sitemizden erişebilirsiniz. Torul ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Bahçecik mahallesi
  • Çamlıca mahallesi
  • Kaledibi mahallesi
  • Köprübaşı mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Soğuksu mahallesi
  • Tufaniye mahallesi
  • Tuğrulbey mahallesi