Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Gümüşhane Şiran Nöbetçi Eczane Listesi

20 Temmuz 2024 Gümüşhane Şiran Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 44554
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Gümüşhane İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Gümüşhane Nöbetçi Eczaneler

Şiran Nöbetçi Eczane

Şiran nöbetçi eczane, Gümüşhane ilinin Şiran ilçesindeki bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 928 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Şiran ilçesinin rakımı bin 400 ve nüfusu ise 20 bin 84 kişidir. Gümüşhane’ye bağlı olan bir ilçe olan Şiran ilçesinde sebze – meyvecilik gelişmektedir. Yöre halkının geçim kaynağı sebze – meyvecilik ve hayvancılığa dayanmaktadır. Meyvelerden ise elma üretimi en önemli üretim sayılır. Sağlık kuruluşları açısından gayet yeterli olan Şiran ilçesinde toplam 13 mahalle ve 64 köy bulunmaktadır. Şiran ilçesindeki nöbetçi eczane listesi, Türkiye’nin geri kalan bütün şehirlerinde ve ilçelerinde her gün değişmektedir. Yani her gün Şiran nöbetçi eczane görevi, başka bir eczane tarafından yapılmaktadır.

Şiran Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar, nöbetçi eczanelere acil bir ihtiyaç olduğu zaman gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman ise oturduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneye başvurmak istersiniz. Bu esnada ise en fazla sorulan soru Şiran nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bu gibi soruların yanıtlarında kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemize gitmeniz yeterli olacaktır. Bu internet adresimiz üzerinden kolayca o gün, hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığını öğrenebilirsiniz. aynı zamanda nöbetçi eczanelerin isimlerinin yanı sıra açık adreslerinin de bulunması ile kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şiran Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi adresimiz aracılığıyla Şiran nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamaları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şiran nöbetçi eczanelerin en güncel listesine ulaşmak için öncelikle Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimize giriş yapın. Ardından ise ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi filtreleyip aratın. Bu adımlarla nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz.

Şiran Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler, saat 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedirler. Eczanelerin mesai günleri ise hafta içi günlerine ilaveten cumartesi günü ile birlikte 6 gündür. 6 gün boyunca açık olarak halka hizmet veren eczaneler, pazar günleri çalışmazlar. Çalışmadıkları günlerde ise nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Şiran nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmakla birlikte nöbetçi eczane listeleri her gün değişir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile en güncel nöbetçi eczane listelerine erişebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram günlerinde hizmet vermezler. Eczanelerin hizmet vermediği diğer zamanlar ise resmî tatil günleri ver Pazar günleridir. Eczanelerin açık olmadığı bu zamanlarda nöbetçi eczaneler devreye girerek halka hizmet verirler. 7 / 24 çalışan nöbetçi eczanelerin listesi her gün değişerek güncellenir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günleri açık olurlar. Cumartesi günü mesai saatleri ise 09.00 – 19.00 arasında olan eczaneler, yarım gün değil tam gün hizmet verirler. Cumartesi ile birlikte 6 gün boyunca çalışan eczaneler, pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri ise halkın acil bir ihtiyacı olması ihtimaline karşı nöbetçi eczaneler açık olurlar. Nöbetçi eczanelerin en güncel haline ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şiran Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Şiran nöbetçi eczane listelerinin Şiran ilçesi mahallelerine göre düzenlenmiş haline Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Şiran ilçesi mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

 • Akyayla mahallesi
 • Beydere mahallesi
 • Bilgili mahallesi
 • Erenkaya mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Karaca mahallesi
 • Konaklı mahallesi
 • Mertekli mahallesi
 • Örenkale mahallesi
 • Şehit hakan mahallesi
 • Tekke mahallesi
 • Yeşilkent mahallesi
 • Yeşilyurt mahallesi