Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Gümüşhane Kürtün Nöbetçi Eczane Listesi

19 Temmuz 2024 Gümüşhane Kürtün Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 45627
Liste Güncelleme Tarihi : 19 Temmuz 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Gümüşhane İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Gümüşhane Nöbetçi Eczaneler

Kürtün Nöbetçi Eczane

Kürtün nöbetçi eczane, Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesindeki bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmakta olan bir görevdir. 732 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Kürtün ilçesinin rakımı 910 metre ve nüfusu ise 14 bin 346 kişidir. Yöre halkının en önemli geçim kaynağı ise tarım, hayvancılık ve turizm olarak sayılabilir. Kürtün ilçesinin yayla turizmi de diğer geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Kürtün ilçesinin yayla turizmi gelişerek uzun yıllar süren yayla şenliklerine dönüşerek geleneksel hale gelmiştir. Sağlık kuruluşları açısından oldukça yeterli olan Kürtün ilçesinde toplam 9 mahalle ve 32 tane de köy bulunmaktadır. Kürtün ilçesindeki nöbetçi eczane listesi, Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinde olduğu gibi her gün değişerek güncellenmektedir. Yani her gün Kürtün nöbetçi eczane görevini farklı bir eczane yapmaktadır.

Kürtün Nöbetçi Eczane Nerede?

Halk, nöbetçi eczanelere acil bir ihtiyaç halinde gitmektedir. Acil bir ihtiyaç olduğu zaman ise ikamet ettiğiniz yere en yakın nöbetçi eczaneye gitmek istersiniz. Bu esnada ise en fazla sorulan sorulardan birisi Kürtün nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Bu tür soruları kafanıza takmadan kolay bir şekilde oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye ulaşmış olursunuz. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Siteyi ziyaret ederek kolay bir şekilde o gün, hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığını inceleyebilirsiniz.

Kürtün Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz üzerinden Kürtün nöbetçi eczane nerede gibi soruların yanıtlarına erişmek oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için ise öncelikle verilen internet sitesine giriş yaparak ikamet ettiğiniz il ve ilçe bilgilerini seçin. Ardından ise nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline erişmiş olursunuz.

Kürtün Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri Türkiye genelinde çoğunlukla saat 09.00 – 19.00 arasındadır. Mesai günleri ise cumartesi günü ile beraber toplamda 6 gündür. 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri kapalı olur. Kapalı olan günlerde ise nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca açık olarak halka hizmet vermektedir. Kürtün nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmakla birlikte her gün nöbetçi eczaneler değişip güncellenmektedir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz ile güncel listelere erişebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram günlerinde kapalıdır. Bayramlara ek olarak resmî tatillerde de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler açık olarak halka hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 açık olmaktadır fakat her gün nöbetçi eczane listeleri değişmektedir. Nöbetçi eczane listelerinin en güncel haline ise internet adresimiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri sanılanın aksine hizmet vermektedir. Aynı zamanda cumartesi günleri çalışma saatleri, hafta içi mesai saatleri ile aynı olmakla birlikte 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Cumartesi ile beraber 6 gün boyunca açık olan eczaneler, pazar günleri kapalıdır. Pazar günlerine ilaveten resmî tatiller ve bayramlarda da kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler halka hizmet etmektedir.

Kürtün Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Kürtün nöbetçi eczane listelerinin, Kürtün ilçesi mahallelerine göre oluşturulmuş ve en güncel olan haline internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kürtün ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Aşağı uluköy mahallesi
  • Cami yanı mahallesi
  • Cayra mahallesi
  • Karaçukur mahallesi
  • Köyiçi mahallesi
  • Melikli mahallesi
  • Ortaköy mahallesi
  • Süme mahallesi
  • Yukarı uluköy mahallesi