Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Erzincan Tercan Nöbetçi Eczane Listesi

16 Nisan 2024 Erzincan Tercan Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 39290
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Nisan 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Erzincan İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Erzincan Nöbetçi Eczaneler

Tercan Nöbetçi Eczane

Tercan nöbetçi eczane, Erzincan Tercan ilçesindeki tüm eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Bin 614 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Tercan ilçesi nüfus yoğunluğu ise 17 bin 623 olarak bilinmektedir. Tercan ilçesinin Erzincan ili merkezine uzaklığı 99 km olmakla birlikte toplamda 17 mahalle ve 70 köyü bulunmaktadır. Sağlık kuruluşları açısından yeterli olan Tercan ilçesinde Tercan nöbetçi eczane günleri her gün değişmekle birlikte her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev almaktadır. Nöbetçi eczanelerin güncel listesi için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tercan Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler, genellikle acil ihtiyaç durumlarında müşteri almaktadır. Acil bir ihtiyaç olduğunda ise ikamet ettiğiniz adrese en yakın nöbetçi eczaneye gitmek istersiniz. Bu sırada ise en çok dile getirilen sorulardan biri Tercan nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bu gibi soruları aklınıza getirmeden kolay bir şekilde internet sitemiz üzerinden size en yakın olan nöbetçi eczaneleri adresleri ile birlikte bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile kolay bir şekilde o gün, hangi eczanenin nöbetçi olarak görev yaptığına bakabilirsiniz.

Tercan Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresimiz aracılığı ile Tercan nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalar yapabilirsiniz. Size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için ilk olarak Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet adresine giriş yapın. Daha sonra ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi seçerek aratın. Ardından bulunduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczane listeleri ekranda gözükecektir.

Tercan Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri Türkiye genelinde daha çok saat 09.00 – 19.00 arasındadır. Mesai günleri ise hafta içine cumartesi günleri de dahil olmak üzere, hafta içi mesai saatlerinde çalışmaktadırlar. Eczanelerin mesai saatleri ve günleri dışındaki zamanlarda çalışan eczaneler, nöbetçi eczanelerdir ve 7 / 24 hizmet verirler. Tercan nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 hizmet vermekle birlikte her gün o farklı bir eczane, nöbetçi olarak belirlenmektedir. İnternet sitemiz üzerinden güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet vermezler. Aynı zamanda resmî tatil günleri ve pazar günleri de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 çalışmaktadır ve her gün farklı bir eczane nöbetçilik yapar. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden değişen nöbetçilik listelerine göz atabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aynı zamanda bilinenin tam tersi olarak yarım gün değil, hafta içi mesai saatlerinde olduğu gibi 09.00 – 19.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günü ile beraber 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri çalışmazlar. Eczanelerin kapalı olan bu zamanlarda nöbetçi eczaneler açık olurlar. Sürekli değişen nöbetçi eczane listelerinin güncel listesine Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tercan Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Tercan nöbetçi eczane listeleri, Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinde mahallelere göre düzenlenmiştir. Tercan ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

 • Ahmet Yesevi mahallesi
 • Akşemsettin mahallesi
 • Atatürk mahallesi
 • Atatürk mahallesi
 • Camii kebir mahallesi
 • Camii şerif mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Gözeler mahallesi
 • İstasyon mahallesi
 • Kazım karabekir mahallesi
 • Mamahatun mahallesi
 • Sucuali mahallesi
 • Şehit ahmet aytekin mahallesi
 • Yavuz selim mahallesi
 • Yeni mahallesi
 • Yollarüstü mahallesi