Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Erzincan Refahiye Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Erzincan Refahiye Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 36549
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Erzincan İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Erzincan Nöbetçi Eczaneler

Refahiye Nöbetçi Eczane

Refahiye nöbetçi eczane, Erzincan Refahiye ilçesinde yer alan bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Refahiye ilçesi, Elazığ’ın bir ilçesidir. Bin 744 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan ilçenin toplam nüfusu ise 12 bin 456 olarak bilinmektedir. Yöre halkının geçim kaynağı ise tarım üzerinden sağlanmaktadır. Refahiye ilçesinde halk genellikle çavdar, buğday, ceviz ve kavun yetiştirmektedir. Sağlık kuruluşları bakımından yeterli olan ilçede toplam 4 tane mahalle ve 121 tane köy bulunmaktadır. Refahiye nöbetçi eczane günleri her gün değişmektedir ve her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev yapmaktadır. Değişen nöbetçi eczane listelerinin güncel haline internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Refahiye Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar, nöbetçi eczanelere ihtiyaç halinde başvururlar. Acil bir ihtiyaç olduğunda ise ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın mesafede yer alan nöbetçi eczaneye gitmek istersiniz.Bu esnada ise en fazla sorulan sorulardan birisi de Keban nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Artık bu gibi soruları düşmeden kolay bir şekilde nöbetçi eczaneleri bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden nöbetçi eczanelerin güncel listesine ulaşabilir ve açık adreslerini alabilirsiniz.

Refahiye Nöbetçi Eczane Sorgulama

Refahiye nöbetçi eczan nerede sorgulamasını yapabileceğiniz en kolay site, Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizdir. İkamet adresinize en yakın nöbetçi eczaneyi site üzerinden bulabilmek için öncelikle internet sitesine giriş yapın. Ardından ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi filtre kısmından seçerek aratın. Bu adımların ardından oturduğunuz bölgeye en yakın olan nöbetçi eczanelerin listesi karşınıza çıkacaktır. Eczane isimleri ve eczanelerin açık adreslerine kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Refahiye Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin mesai saatleri Türkiye genelinde çoğunlukla saat 09.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Aynı zamanda mesai günleri ise hafta içi ile beraber cumartesi günü de dahildir. Bu saatler ve günler haricinde ise ihtiyaç olması ihtimaline karşı nöbetçi eczaneler hizmet verirler. Nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca açık olmasına karşın her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev yapmaktadır. Refahiye nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmakla birlikte her gün bir farklı eczane nöbetçi olmaktadır. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde nöbetçi eczanelerin güncel listesine göz atabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet vermemekle birlikte resmî tatil günleri ve pazar günleri de kapalı olmaktadır. Bu zamanlarda kapalı olan eczanelerin yerine, acil bir ihtiyaç doğması ihtimaline karşı her zaman bir nöbetçi eczane açık olmaktadır. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 çalışmakla birlikte her gün nöbetçi eczane listeleri güncellenmektedir. İnternet adresimiz üzerinden güncellenen nöbetçi eczane listelerini inceleyebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günleri hizmet vermekle birlikte mesai saatleri hafta içi mesai saatleri gibi 09.00 – 19.00 arasındadır. Cumartesi günü ile beraber 6 gün boyunca çalışan eczaneler, pazar günleri kapalıdır. Hizmet vermeyen eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler görev almaktadır. Nöbetçi eczanelerin listesi her gün güncellenir. Yani her gün farklı bir eczane nöbetçi olur.

Refahiye Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Refahiye nöbetçi eczane listeleri her gün değişmekle birlikte internet sitemizde sürekli güncellenen nöbetçi eczane listeleri bulunur. Erzurum Refahiye ilçesindeki nöbetçi eczanelerin mahallelere göre oluşturulan listesine de internet adresimiz üzerinden göz atabilirsiniz. Refahiye ilçesi mahalleleri şunlardır:

  • Camiişerif mahallesi
  • Hakoğlu mahallesi
  • Hökümet mahallesi
  • Yenidoğan mahallesi