Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Yığılca Nöbetçi Eczane Listesi

11 Ağustos 2022 Düzce Yığılca Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1957
Liste Güncelleme Tarihi : 11 Ağustos 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Yığılca Nöbetçi Eczane

Yığılca nöbetçi eczane, Yığılca ilçesinde yer alan eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Yığılca’nın deniz seviyesinden yüksekliği 350 metre iken yüz ölçümü ise 640 kilometrekaredir. İlçe, eğimli ve ormanlık arazi yapısı sebebi ile tarım yapılmaz ve verimsizdir. Yani engebe ve eğimi fazla olan Yığılca ilçesinin ziraat alanı yeterizdir. İklimi ise Batı Karedeniz iklimine benzeyen ılıman iklim olarak bilinir. Sağlık kuruluşları açısından yeterli olan Yığılca ilçesinin nüfusu 15 bin 573 olmakla birlikte toplamda 4 adet mahalle ve 39 adet kötü bulunmaktadır. Yığılca nöbetçi eczane listesi her gün değişmekte ve farklı bir eczane nöbetçi olarak belirlenmektedir.

Yığılca Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler genel olarak acil ihtiyaç durumlarında ziyaret edilmektedir. Acil ihtiyaç dahilinde ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın mesafede olan nöbetçi eczaneyi bulmak istersiniz. Bu sırada ise en fazla sorulan sorulardan biri Yığılca nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır.Artık bu tarz soruları düşünmeden kolay bir şekilde nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Türkiye Online Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden kolaylıkla o gün, hangi eczanenin nöbetçi olarak kaldığını öğrenebilir ve açık adreslerin yer alması sayesinde rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yığılca Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Eczane Rehberi internet sitemiz ile Yığılca nöbetçi eczane nerede sorusuna cevap alabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle internet sitesine girin. Ardından bulunduğunuz il ve ilçeyi girerek filtreleme işlemini gerçekleştirin. Daha sonra arama tuşuna basarak ikamet ettiğiniz bölgedeki tüm nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda eczanelerin isimlerinin yanı sıra açık adreslerinin bulunması da kolay bir ulaşım sağlar.

Yığılca Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler genel olarak hafta içlerinde saat sabah 9 ile akşam saat 7 arasında hizmet vermektedir. Eczaneler, hafta sonu ise yalnızca cumartesi günü açıktır. Bu saat ve mesai saatleri haricinde çalışan eczaneler, nöbetçi eczaneler olarak bilinir ve 7 / 24 saat çalışırlar. Yığılca nöbetçi eczane mesai saatleri de 7 / 24 saat olup her gün Yığılca ilçesinde bulunan eczanelerden farklı bir nöbetçi eczane seçilir. İnternet sitemiz üzerinden değişen nöbetçi eczanelerin güncel hallerini inceleyebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda kapalı olmakla birlikte resmî tatil günleri ve pazar günleri de hizmet vermemektedir. Bu zamanlarda kapalı olan eczanelerin yerine ise nöbetçi eczaneler hizmet verir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat çalışmakla birlikte her gün değişmektedir. Bu yüzden de nöbetçi eczane aramadan önce o gün hangi nöbetçi eczanenin açık olduğunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, cumartesi günleri bilinenin aksine çalışmaktadırlar. Aynı zamanda mesai saatleri de yarı zamanlı değil, hafta içinde olduğu gibi 09.00 – 19.00 arasında tam zamanlıdır. Bu şekilde 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler pazar günleri, resmî tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır. Bu kapalı olduğu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczanelere ulaşabilmek için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yığılca Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Yığılca nöbetçi eczane listesi her gün değişmekle birlikte Türkiye Online Eczane Rehberi internet sitemiz aracılığı ile en güncel listelere göz atabilirsiniz. Yığılca ilçesindeki mahalleler için oluşturulan nöbetçi eczane listelerine de internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yığılca ilçesi mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Ahmetçiler mahallesi
  • Atatürk mahallesi
  • Mareşal Fevzi çakmak mahallesi
  • Orhangazi mahallesi de Yığılca ilçesi mahalleleri arasında yer alır. Ayrıca Yığılca’da toplamda 39 adet köy bulunmaktadır.