Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Kaynaşlı Nöbetçi Eczane Listesi

7 Aralık 2021 Düzce Kaynaşlı Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 155
Liste Güncelleme Tarihi : 7 Aralık 2021
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Kaynaşlı Nöbetçi Eczane

Kaynaşlı nöbetçi eczane, Düzce Kaynaşlı ilçesindeki bütün eczaneler tarafından sırayla yapılmaktadır. Yüzölçümü 518 kilometrekare olan ilçenin nüfusu ise 20 bin 772’dir. Sağlık kuruluşları açısından yeterli olan Kaynaşlı ilçesinin toplamda 7 tane mahalle ve 20 tane köy bulunmaktadır. Kaynaşlı nöbetçi eczane günleri her gün değişmektedir. Yani Kaynaşlı ilçesinde her gün farklı bir eczane, nöbetçi olur.

Kaynaşlı Nöbetçi Eczane Nerede?

Türkiye’de vatandaşlar, nöbetçi eczanelere genellikle ihtiyaç halinde gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç durumunda ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi ararsınız. Bu sırada ise en çok sorulan soru çoğunlukla Kaynaşlı nöbetçi eczane nerede sorusu olur. Artık bu gibi soruları düşünmeden kolaylıkla oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi kullanarak o gün, hangi eczanenin nöbetçi olduğuna bakabilir, eczanenin açık adresini öğrenerek kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynaşlı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden Kaynaşlı nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalar yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak siteye giriş yapın. Ardından ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi filtre bölümünden seçerek aratın. Bu adımlardan sonra oturduğunuz bölgedeki tüm nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz. Nöbetçi eczanelerin isimlerinin yanı sıra açık adresleri de bulunduğundan dolayı kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kaynaşlı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler çoğunlukla hafta içleri saat sabah 9 ve akşam saat 7 arasında açıktır. Aynı zamanda bilinenin aksine cumartesi günleri de hizmet veren eczaneler, yarım gün değil hafta içi mesai saatleri gibi tam gün hizmet vermektedir. Bu saat ve günler haricinde çalışan eczaneler, nöbetçi eczanelerdir. Nöbetçi eczaneler her gün değişmekle birlikte çalışma saatleri 24 saattir. Kaynaşlı nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saattir. Değişen nöbetçi eczanelerin güncel listesini Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlardan kapalı olmakla birlikte hizmet vermek için nöbetçi eczaneler açıktır. Aynı zamanda resmî tatil günleri ve pazar günleri de kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat çalışmakta ve her gün değişmektedir. Yani her gün farklı bir eczane nöbetçi olur. Bu yüzden de nöbetçi eczane aramadan önce internet sitemiz üzerinden hangi eczanenin nöbetçi olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, sanılanın aksine cumartesi günleri çalışmaktadır. Aynı zamanda mesai saatleri de yarım gün değil hafta içindeki gibi 09.00 – 19.00 arasında tam gündür. Hafta içi ve cumartesi günleri hizmet veren eczaneler pazar günleri, resmî tatil günleri ve bayramlarda hizmet vermezler. Eczanelerin kapalı olduğu bu dönemlerde nöbetçi eczaneler halka hizmet verirler. İkamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynaşlı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Her mahallede en az 1 adet nöbetçi eczane hizmet verirler. Nöbetçi eczaneler, her gün değişmekle birlikte Kaynaşlı ilçesindeki her eczane sırayla nöbetçi olmaktadır. Kaynaşlı nöbetçi eczane listesi her gün değişir. Bu yüzden de internet sitemiz üzerinden nöbetçi eczane listelerinin güncel halini bulabilirsiniz. Kaynaşlı ilçesi nöbetçi eczane mahalleleri aşağıdaki gibi olup her gün bir nöbetçi eczane barındırır:

  • Çele mahallesi
  • Eskiköy mahallesi
  • Karaçalı mahallesi
  • Kumluca mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Sarıyer mahallesi
  • Şimşir mahallesi de Kaynaşlı ilçesinin mahalleleri arasındadır. Aynı zamanda 20 tane de köy bulunur.