Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Gümüşova Nöbetçi Eczane Listesi

7 Aralık 2021 Düzce Gümüşova Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 157
Liste Güncelleme Tarihi : 7 Aralık 2021
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Gümüşova Nöbetçi Eczane

Gümüşova nöbetçi eczane, Gümüşova ilçesindeki bütün eczaneler tarafından sırayla seçilmektedir. Gümüşova Batı Karadeniz bölgesinde, Düzce iline bağlı olan bir ilçedir. 9 bin hektar yüz ölçümüne sahip olan Gümüşova ilçesinin rakımı 128 ve nüfusu 15 bin 647 kişidir. İlçeye Karadeniz iklimi hakimdir. Yani yazın sıcak ve yağışlı olmakla birlikte kışın serin ve yağışlıdır. Sağlık kuruluşları açısından oldukça yeterli olan Gümüşova ilçesinde toplam 6 mahalle ve 18 köy bulunmaktadır. Gümüşova nöbetçi eczane listesi her gün değişmektedir. Yani her gün Gümüşova nöbetçi eczane görevini farklı bir eczane gerçekleştirmektedir.

Gümüşova Nöbetçi Eczane Nerede?

Kişiler, nöbetçi eczanelere acil ihtiyaç duyulduğu zaman başvurulur. Acil ihtiyaç olduğunda ikamet ettiğiniz bölgeye yakın olan nöbetçi eczaneyi bulmaya çalışırsınız. Bu sırada da en çok sorulan sorulardan biri Gümüşova nöbetçi eczane nerede sorusudur. Artık bu gibi durumlarda kolay bir şekilde nöbetçi eczane bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sayfası üzerinden kolayca o gün, hangi eczanenin nöbetçi olduğunu görebilir ve açık adresler sayesinde eczaneye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşova Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi aracılığı ile Gümüşova nöbetçi eczane nerede gibi soruların cevabını bulmak oldukça kolaydır. İnternet sitesine giriş yaparak ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi filtreleyerek nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz. Açılan listede eczanelerin isimleri yanı sıra açık adresleri de yer almaktadır. Bu sayede eczanelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşova Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler Türkiye genelinde hafta içleri 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri de eczaneler hafta içindeki mesai saatlerinde hizmet verirler. Bu saat ve günler haricinde hizmet veren eczaneler, nöbetçi eczanelerdir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat boyunca açıktır. Gümüşova nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 çalışmakla birlikte her gün nöbetçi eczaneler değişiklik göstermektedir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden bu değişiklikler ile birlikte güncel haline ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda kapalı olmakla birlikte aynı zamanda resmî tatil günleri ve pazar günlerinde de hizmet vermezler. Eczanelerin kapalı olduğu zamanlar da nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 24 saat çalışmakla birlikte her gün değişmektedir. Bu yüzden de nöbetçi eczaneleri internet sitemiz üzerinden güncel halini incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, sanılanın aksine cumartesi günleri çalışmakla birlikte yarım gün değil tam gün hizmet vermektedir. Aynı zamanda mesai saatleri de hafta içinde olduğu gibi 09.00 – 21.00 saatleri arasındadır. 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler, pazar günleri ve bayramlarda kapalıdır. Eczanelerin hizmet vermediği zamanlarda ise nöbetçi eczaneler açıktır. Nöbetçi eczanelere ulaşabilmek için ise internet adresimiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi sitesini ziyaret edebilir ve açık adreslerine ulaşabilirsiniz.

Gümüşova Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Her mahallede en az 1 tane eczane, nöbetçi eczane olarak görev yapar ve halka hizmet eder. Her gün bu nöbetçi eczaneler değişmektedir ve Gümüşova ilçesindeki tüm eczaneler, nöbetçi olmaktadır. Gümüşova nöbetçi eczane listeleri her gün değişmektedir. Bu yüzden en güncel nöbetçi eczane takvimine ulaşmak için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gümüşova ilçesindeki tüm mahallelerin eczaneleri internet sayfamız üzerinde bulunmaktadır. Gümüşova mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Fatih mahallesi
  • Hacılar mahallesi
  • Kışla mahallesi
  • Kültür mahallesi
  • Merkez mahallesi
  • Yeni mahallesi