Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Gölyaka Nöbetçi Eczane Listesi

11 Ağustos 2022 Düzce Gölyaka Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 0
İlçe Görüntülenme : 2354
Liste Güncelleme Tarihi : 11 Ağustos 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Gölyaka Nöbetçi Eczane

Gölyaka nöbetçi eczane, Gölyaka ilçesindeki bütün eczaneler arasında sırasıyla yapılmaktadır. Gölyaka, Düzce’nin bir ilçesi olup nüfusun neredeyse tamamı tarımdan geçinmektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık, fındık da Gölyaka halkının geçim kaynakları arasında yer almaktadır. 219 bin 938 kilometrelik bir alan üzerinde yer alan Gölyaka ilçesinin nüfusu ise 20 bin 353 kişidir. Sağlık kuruluşları açısından yeterli olan Gölyaka ilçesinde toplamda 10 mahalle ve 21 köy bulunmaktadır. Gölyaka nöbetçi eczane günleri her gün değişmekle birlikte her gün Gölyaka ilçesindeki farklı eczaneler nöbetçi olmaktadır.

Gölyaka Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar genellikle nöbetçi eczanelere bir ihtiyaç dahilinde başvurmaktadırlar. Acil bir ihtiyaç halinde ikamet ettiğiniz nöbetçi eczaneyi ararsınız. Bu sırada ise en çok sorulan sorulardan biri Gölyaka nöbetçi eczane nerede olur. Artık bu gibi durumlarda aklınıza soru işareti takılmadan kolay bir şekilde oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden kolayca o gün hangi eczanenin nöbetçi olduğuna bakabilir, eczanenin açık adresini öğrenebilirsiniz.

Gölyaka Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden Gölyaka nöbetçi eczane nerede gibi sorgulamalar yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle siteye giriş yaparak ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi filtreleyerek, size en yakın nöbetçi eczane listesini görüntüleyebilirsiniz. Eczane listelerinin yanı sıra eczanelerin açık adresleri de site üzerinden görüntülenebildiği için kolay bir şekilde nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz.

Gölyaka Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye’de eczaneler genel olarak hafta içleri saat sabah 9 ve akşam saat 7 arasında hizmet vermektedir. Aynı zamanda bilinenin aksine cumartesi günleri de açık olan eczaneler, yarım gün değil tam gün ve hafta içindeki mesai saatlerinde çalışmaktadır. Bu saat ve günler dışında hizmet veren eczaneler, nöbetçi eczanelerdir. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 çalışmaktadır. Gölyaka nöbetçi eczane çalışma saatleri de 24 saat olmakla birlikte her gün farklı bir eczane nöbetçi olur. İnternet sitemiz üzerinden değişen nöbetçi eczane listelerine bakabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayramlarda hizmet vermemekle birlikte resmî tatil günleri ve pazar günleri de kapalıdır. Bu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 açık olmakla birlikte her gün başka bir eczane nöbetçi olmaktadır. Nöbetçi eczanelerin takvimi her gün değiştiği için de Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden size en yakın güncel nöbetçi eczane listelerini görüntüleyebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, bilinenin aksine cumartesi günü çalışmakla birlikte yarım gün değil tam gün çalışmaktadır ve hafta içindeki mesai saatleri olan 09.00 – 19.00 arasında hizmet vermektedir. 6 gün boyunca hizmet veren eczaneler pazar günleri, resmî tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır. Kapalı olan zamanlarda ise nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczanelerin güncel listesine ulaşmak için ise internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gölyaka Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Her mahallede en az 1 tane nöbetçi eczane hizmet vermekle birlikte eczaneler her gün değişmektedir. Yani Gölyaka ilçesindeki tüm eczaneler, sırasıyla nöbetçi olmaktadır. Gölyaka nöbetçi eczane listeleri her gün değiştiği için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden güncel nöbetçi eczane listelerine bakabilirsiniz. Gölyaka ilçesindeki tüm mahallelerin nöbetçi eczanelerini de internet sitemizden takip edebilirsiniz. Gölyaka mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

  • Açma mahallesi
  • Cumakırı mahallesi
  • Esen mahallesi
  • Fatih mahallesi
  • İmamlar mahallesi
  • Kuyudüzü mahallesi
  • Kültür mahallesi
  • Yazıpınar mahallesi
  • Yeni mahallesi
  • Yeşil mahallesi