Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Cumayeri Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2022 Düzce Cumayeri Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 1092
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Cumayeri Nöbetçi Eczane

Cumayeri nöbetçi eczane, Cumayeri ilçesindeki eczaneler arasında sırayla yapılmaktadır. Düzce’nin kuzeybatısında bulunan Cumayeri ilçesi, halkın çoğunlukla tarım yapması ile kalkınmaktadır. Cumayeri, oldukça elverişli topraklara sahip bir ilçedir. İlçenin nüfusu 14 bin 895 olmakla birlikte yüz ölçümü 10.011 hektardır. Sağlık kuruluşları olarak yeterli olan Cumayeri ilçesinin toplam 5 tane mahallesi ve 21 tane de köyü bulunmaktadır. Cumayeri nöbetçi eczane günleri her gün değişmektedir. Yani her gün farklı bir eczane nöbetçi eczane görevini gerçekleştirir.

Cumayeri Nöbetçi Eczane Nerede?

Vatandaşlar, nöbetçi eczanelere çoğunlukla acil ihtiyaç durumlarında başvurmaktadır. Acil ihtiyaç olduğunda ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi ararsınız. Bu sırada en çok sorulan sorulardan biri ise Cumayeri nöbetçi eczane nerede gibi sorulardır. Ancak artık bu gibi soruların cevabını düşünmeden kolayca oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi ile o gün, hangi eczanenin nöbetçi olduğunu öğrenip açık adresini alabilirsiniz.

Cumayeri Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesine giriş yaparak Cumayeri nöbetçi eczane nerede gibi soruların cevabını bulmak çok kolaydır. Bunun için ilk olarak siteyi açarak il ve ilçe seçenekleri ile filtreleme işlemini yapın. Ardından size en yakın olan nöbetçi eczaneler görüntülenecektir. Eczane isimlerinin yanı sıra adreslerini de görebilirsiniz. Bu sayede de size en yakın eczaneyi bulabilirsiniz.

Cumayeri Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye genelinde eczaneler çoğunlukla sabah saat 9’dan akşam 7’ye kadar hizmet vermektedirler. Aynı zamanda bilinenin aksine cumartesi günleri de eczaneler çalışmakta ve tam gün mesai ile açık olmaktadır. Yani cumartesi günleri de eczaneler 7 / 24 hizmet verirler. Cumayeri nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 olup, her gün Cumayeri ilçesinde yer alan eczaneler arasında sırasıyla nöbetçi eczane belirlenir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden güncel nöbetçi eczane listelerine ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramda kapalı olmakla birlikte aynı zamanda resmî tatil günleri ve pazar günlerinde de hizmet vermez. Eczanelerin kapalı olduğu bu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler açık olmaktadır. Nöbetçi eczaneler, ilçedeki diğer eczaneler ile her gün sırasıyla görevlendirilir ve 7 / 24 çalışırlar. Bu yüzden de nöbetçi eczane aramaya çıkmadan önce Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi ile o gün, hangi eczanenin nöbetçi olduğuna bakabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, sanılanın aksine cumartesi günleri çalışmakla birlikte aynı zamanda yarım gün değil tam gün çalışırlar. Cumartesi günleri 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedirler. 6 gün boyunca açık olan eczaneler pazar günleri, resmî tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır. Eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler hizmet verirler. İkamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cumayeri Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Her mahallede en az 1 adet nöbetçi eczane açıktır. Nöbetçi eczaneler her gün değişmekle birlikte Cumayeri bölgesindeki tüm eczaneler sırayla nöbetçi olmaktadır. Cumayeri nöbetçi eczane listeleri her gün değişmektedir. Bu yüzden en güncel halini takip etmek gereklidir. Nöbetçi eczanelerin en güncel haline ulaşmak için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesini inceleyebilirsiniz. Cumayeri nöbetçi eczaneleri, mahallelere göre oluşturulan listesi sitemizde mevcuttur. Cumayeri ilçesindeki tüm mahallelerin nöbetçi eczanelerini bu site üzerinden takip edebilirsiniz. Cumayeri mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Çevrik mahallesi
  • Mehmet Akif mahallesi
  • Orta mahallesi
  • Yaka mahallesi
  • Yeni mahallesi