Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Çilimli Nöbetçi Eczane Listesi

20 Ocak 2022 Düzce Çilimli Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 135
Liste Güncelleme Tarihi : 20 Ocak 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Çilimli Nöbetçi Eczane

Çilimli nöbetçi eczane, Çilimli ilçesinde bulunan eczanelerin arasında sırayla yapılmaktadır. Çilimli ilçesinin nüfusu 20 bin 266 iken ilçenin yüz ölçümü ise 7 bin 22 hektardır. Çilimli ilçesinin deniz seviyesinden yüksekliği 120 metre olmakla birlikte kuzeye doğru rakım yükselir ve 600 – 700 metreye ulaşabilir. Sağlık kuruluşları sayısı ve işlevi bakımında yeterli olan Çilimli ilçesinin toplamda 7 mahallesi ve 20 köyü bulunmaktadır. Çilimli nöbetçi eczane günleri ise Çilimli ilçesindeki eczaneler tarafından sırasıyla yapılmakla birlikte her gün farklı bir eczane nöbetçi olur.

Çilimli Nöbetçi Eczane Nerede?

Türkiye’de nöbetçi eczanelere vatandaşlar genel olarak ihtiyaç halinde gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç olduğunda ikamet ettiğiniz yere en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak istersiniz. Bu sırada ise en çok sorulan soru Çilimli nöbetçi eczane nerede sorusu olmaktadır. Artık bu soruların sorulmaması söz konusudur ve kolay bir şekilde en yakın nöbetçi eczane bulunabilir. Bunun için ise Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesine giriş yapılmalıdır. Siteye giriş yapıldıktan sonra il ve ilçeyi filtreleyerek o gün, hangi eczanenin nöbetçi olduğunu öğrenebilir ve açık adresini alabilirsiniz.

Çilimli Nöbetçi Eczane Sorgulama

İnternet sitemiz olan Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi ile Çilimli nöbetçi eczane nerede sorularına cevap almak oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir. Siteye giriş yaptıktan sonra ikamet ettiğiniz il ve ilçeyi seçerek filtreleme işlemini gerçekleştirin. Bu adımın arından nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz. Eczane isimlerinin yanı sıra açık adreslerine de ulaşabilirsiniz.

Çilimli Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler çoğunlukla hafta için 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet verir. Aynı zamanda bilinenin aksine eczaneler, cumartesi günleri de açıktır ve sabah 9’dan akşam 7’ye kadar hizmet vermektedir. Bu saat ve günler haricinde hizmet veren eczaneler ise nöbetçi eczaneler olup 24 saat boyunca açık kalmaktadır. Çilimli nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 olup, Çilim ilçesinde bulunan eczanelerden her gün farklı bir eczane nöbetçi olmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden değişiklik gösteren nöbetçi eczanelerin güncel hallerine bakabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda hizmet vermemektedir. Aynı zamanda resmî tatil günleri ve pazar günlerinde de kapalıdır. Bu zamanlarda açık olmayan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler, 7 / 24 çalışmakla birlikte her gün farklı bir eczane nöbetçi olmaktadır. Bu yüzden değişen bu eczane sistemini güncelden takip edebilmek için Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, sanıldığı gibi cumartesi günü yarım gün değil hafta içi mesai saatleri ile tam gün çalışmaktadır. 6 gün boyunca açık olan eczaneler Pazar günlerinin yanı sıra resmî tatil günleri ve bayramlarda da hizmet vermezler. Eczaneler kapalı olduğunda ise nöbetçi eczaneler açık olur. Nöbetçi eczanelerin isimleri ve açık adreslerine ulaşabilmek için sitemizi ziyaret edebilir, size en yakın nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çilimli Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Çilimli nöbetçi eczane listeleri her gün güncellenmektedir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden nöbetçi eczane listesinin güncel halini takip edebilirsiniz. Çilimli ilçesi nöbetçi eczaneleri mahallelere göre listesi oluşturduğumuz internet sayfamızda yer almaktadır. Çilimli’deki tüm mahallelerin nöbetçi eczaneleri internet sayfamız üzerinde bulabilir ve size en yakın eczaneye ulaşabilirsiniz. Çilimli mahalleleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Arabacı mahallesi
  • Mahir Ağa mahallesi
  • Şerefiye mahallesi
  • Topçular mahallesi
  • Ulucami mahallesi
  • Yeşil mahallesi
  • Yeşiltepe mahallesi