Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Düzce Akçakoca Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2022 Düzce Akçakoca Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 2
İlçe Görüntülenme : 1819
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2022
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Akçakoca Nöbetçi Eczane

Akçakoca nöbetçi eczane, Akçakoca ilçesinde yer alan bütün eczaneler arasında sırayla yapılmaktadır. Akçakoca, Batı Karadeniz’de bulunan Düzce’ye bağlı bir ilçedir. Akçakoca ilçesi, bilinen Karadeniz iklim özelliklerine sahiptir. Yılın büyük bir bölümü yağmurlu geçer ve nemlidir. Akçakoca halkının en büyük geçim kaynağı ise fındıktır. İlçenin nüfusu 38 bin 846 iken yüz ölçümü ise 1.050 kilometrekaredir. Sağlık kuruluşlarının yeterli olduğu Akçakoca ilçesinde toplam 8 tane mahalle ve 43 tane köy bulunmaktadır. Akçakoca nöbetçi eczane, günleri her gün değişmektedir. Yani her gün Akçakoca ilçesindeki farklı bir eczane, nöbetçi eczane olarak görev yapmaktadır.

Akçakoca Nöbetçi Eczane Nerede?

Türkiye genelinde vatandaşlar nöbetçi eczanelere çoğunlukla ihtiyaç dahilinde gitmektedirler. Acil bir ihtiyaç olduğunda ise oturduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi ararsınız. Bu sırada ise en çok sorulan sorulardan biri ise Akçakoca nöbetçi eczane nerede gibi sorulardır. Artık bu tarz soruları düşünmeden kolaylıkla ikamet ettiğiniz yerde size en yakın olan nöbetçi eczaneyi öğrenebilirsiniz. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden o gün hangi eczanenin nöbetçi olduğunu öğrenebilir ve açık adreslerini inceleyerek size en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz.

Akçakoca Nöbetçi Eczane Sorgulama

Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden Akçakoca nöbetçi eczane nerede sorgulaması gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak siteye giriş yapın. Daha sonra ise filtreleme kısmında il ve ilçeyi seçin. Gerçekleştirdiğiniz bu adımların ardından size en yakın nöbetçi eczanelerin isimlerine ve açık adreslerine ulaşabilirsiniz.

Akçakoca Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczaneler genel olarak hafta içleri 09.00 – 19.00 saatleri arasında açıktır. Cumartesi günleri de sanılanın aksine eczaneler açık ve tam gün mesai çalışılmaktadır. Bu saat ve günler haricinde hizmet veren eczaneler ise nöbetçi eczaneler olmakla birlikte 7 / 24 hizmet verirler. Akçakoca nöbetçi eczane çalışma saatleri de 7 / 24 olup, her gün Akçakoca ilçesindeki farklı bir eczane hizmet verir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden bu değişkenlik gösteren nöbetçi eczane listelerinin güncel haline ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda kapalı olmakla birlikte resmî tatil günleri ve pazar günleri de çalışmamaktadır. Bu zamanlarda kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Nöbetçi eczaneler 7 / 24 çalışılar fakat her gün farklı bir eczane nöbetçi olarak görev yaparlar. Bu yüzden de nöbetçi eczane listeleri sık sık güncellenmektedir. Güncellenen bu listelerin doğrusuna sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İkamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler cumartesi günleri açık olduğu gibi sanılanın tersi olarak yarım gün değil tam gün çalışmaktadır. 6 gün boyunca hizmet veren ve hafta içindeki mesai saatleri ile çalışan eczaneler, pazar günleri kapalıdır. Kapalı olduğu zamanlarda ise nöbetçi eczaneler hizmet verir. Nöbetçi eczaneler her gün değişmektedir. Bu yüzden güncel nöbetçi eczane listesini takip etmeniz gereklidir. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitemiz üzerinden bu güncel listeye kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Akçakoca Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Akçakoca nöbetçi eczane listeleri her gün değişmektedir. Bu yüzden bu listelerin güncel halini takip ediyor olmalısınız. Türkiye Online Nöbetçi Eczane Rehberi internet sitesi üzerinden en güncel listeyi takip ederek filtreleme özelliği ile ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Akçakoca ilçesi mahalleleri şu şekildedir:

  • Ayazlı mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Hacı Yusuflar mahallesi
  • Orhangazi mahallesi
  • Osmaniye mahallesi
  • Yalı mahallesi
  • Yeni mahallesi
  • Yukarı mahallesi