Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Bolu Mudurnu Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Bolu Mudurnu Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 11181
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Bolu İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Bolu Nöbetçi Eczaneler

Mudurnu Nöbetçi Eczane

Mudurnu, Bolu ilinin bir ilçesidir. Sizler de bu ilçede yaşıyorsanız Mudurnu nöbetçi eczane bilgilerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Mudurnu ilçesi, Bolu il merkezine yaklaşık olarak 52 kilometre uzaklıktadır. Mudurnu ilçesi eski Türk evleri bakımından önemli bir özelliğe sahiptir. Çoğunlukla yeşilin Hakimiyet gösterdiği bu ilçede bulunan 165 adet ev ve 8 adet cami, çeşme ve hamam olmak üzere toplam 173 adet mimari değeri yüksek yapı nedeni ile kentsel sit alanı ilan edilen bir başka Bolu ilçesidir. Türk sivil mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Armutçular Konağı ve Keyvanlar Konağı bu ilçede yer almaktadır. Yöresel ev yemeklerinin tanıtıldığı konaklardan oda kiralamak da tatilciler için mümkün kılınmıştır. Bir bakıma turizmde gelişmiş olan bu ilçede ikamet eden kişiler sitemizden Mudurnu nöbetçi eczane bilgilerine dair aradıkları her şeyi bulabilirler. İlçe sınırlarında Abant Gölü, sülük Gölü, Karamurat Gölü, Şeyhül Ümran Tepesi görülmeye değer turizm yerlerinden olup bütün Mudurnu ilçesini kuşbakışı izleme olanağı sağlar. İlçedeki ana gelir kaynağı ise hayvancılık olan Mudurnu ilçesinde genellikle bayanların işlemiş olduğu iğne oyası da önemli bir gelir kaynağıdır. İlçe 12 adet mahalle ve 73 adet köyden oluşmaktadır. Son yapılan sayımlara göre nüfusu 19.374 kişi olan bu ilçede ikamet ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek Mudurnu nöbetçi eczane açık adres bilgilerine ve iletişim numaralarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mudurnu Nöbetçi Eczane Nerede?

Hafta içi mesai saatleri dışında, resmi tatillerde ya da pazar günleri ilacı ihtiyaç duyabilirsiniz. İlaçlarınızı alabilmeniz için bu gibi günlerde nöbetçi eczaneler sizler için faaliyet gösterir. Mudurnu nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını merak ediyorsanız sitemize uğrayabilirsiniz. Sitemizde Bolu'nun Mudurnu ilçesindeki bütün eczanelerin iletişim ve ulaşım bilgileri mevcuttur. Bu bilgiler dahilinde kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi öğrenerek ilaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Mudurnu Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemiz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için nöbetçi eczanelerin listelerini her gün güncel tutar. Bunun yanı sıra sitemizde 81 ilin bütün ilçelerinde bulunan eczaneler açık adresleri ile birlikte bulunmaktadır. Mudurnu nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını bulabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece eczanelerin açık adreslerini öğrenerek kendinize en yakın eczaneden ilaçlarınızı alabilirsiniz.

Mudurnu Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Mudurnu nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18:00 ile sabah 08:00 şeklindedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri genellikle hafta içi eczaneler kapandıktan sonra başlar ve ertesi gün açılmalarına kadar devam eder. Bunun yanı sıra pazar günleri nöbetçi eczaneler 24 saat aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. Türkiye'nin hangi şehrinde ya da ilçesinde olursanız olun sitemizden nöbetçi eczanelerin bilgilerini rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Ülke genelinde dini ve milli bayramlar ayrı olmaksızın resmi tatil olarak kabul edilir. Resmi tatillerde ise hastanelerin poliklinikleri, devlet kurumları ve eczaneler çalışmaz. Buna bağlı olarak bayram gibi resmi tatillerde nöbetçi eczaneler hizmet sunmaktadır. Bu gibi günlerde ilaca ihtiyaç duyuyorsanız sitemizi ziyaret ederek nöbetçi eczaneleri öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri, eczaneler için tatil değildir. Türkiye genelinde eczaneler, Cumartesi günü nerede aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak cumartesileri eczanelerin çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır.

Mudurnu Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Mudurnu nöbetçi eczanelerinin yer aldığı mahalleleri sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mudurnu ilçesinde toplamda 12 adet mahalle vardır ve bu mahallelere şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Büyükcami Mahallesi.
 • Hızırfakı Mahallesi.
 • Karacakaya Mahallesi.
 • Karacasumandıra Mahallesi.
 • Karaçomak Mahallesi.
 • Kaygana Mahallesi.
 • Merkez Mahallesi.
 • Musalla Mahallesi.
 • Seyrancık Mahallesi.
 • Tosunlar Mahallesi.
 • Yeğenderesi Mahallesi.
 • Yıldırım Bayazıd Mahallesi.