Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Bitlis Adilcevaz Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Bitlis Adilcevaz Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 10733
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Bitlis İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Bitlis Nöbetçi Eczaneler

Adilcevaz Nöbetçi Eczane

Adilcevaz, Bitlis iline bağlı bir ilçedir. Sitemizi ziyaret ederek Adilcevaz nöbetçi eczanesine dair aradığınız her türlü bilgiye kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Adilcevaz ilçesi Van Gölü'nün kıyısında yer almaktadır. İlçenin ekonomisi yaklaşık olarak 30.500 adet ceviz ağacı tarafından sağlanmaktadır. Yıllık Fidan üretimi ise 10.000 adettir. Adilcevaz ilçesinde üretimi gerçekleştirilen ceviz, dünya düzeyinde dereceye dahi girmiştir. Bu cevizlerin ise kendisine has bazı özellikleri bulunmaktadır. Adilcevaz ilçesinde Ekim ayının ilk haftalarında geleneksel olarak Ceviz Festivali düzenlenmektedir. Çeşitli etkinlikler aracılığı ile ceviz ağdası seçimi yapılmaktadır. Sizler de kültür bakımından gelişmişliği olan bu ilçede ikamet ediyorsanız sitemizi kullanarak Adilcevaz nöbetçi eczane açık adreslerini ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Adilcevaz ilçesinin il merkezine olan uzaklığı 90 kilometredir. Etrafı sıra dağlar ile çevrili olan Adilcevaz ilçesinin Güney Cephesi ise Van Gölü'ne karşıdır. İklimi ise Van Gölü'nün ılımanlaştırma özelliğine bağlı olarak diğer Doğu Anadolu kentleri ve ilçelerine göre çok daha yumuşaktır. Son yapılan sayımlara göre nüfusu ise 30.721 kişidir. Bu ilçede yaşayan kişiler sitemize girerek Adilcevaz nöbetçi eczanelerinin hangileri olduğunu öğrenebilirler.

Adilcevaz Nöbetçi Eczane Nerede?

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Adilcevaz ilçesi nüfus bakımından ve kültür bakımından gelişmiş Bir ilçede. İlçedeki eczane sayısı nüfus sayısına doğru orantılı bir şekilde bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da Adilcevaz nöbetçi eczane nerede sorusu aklınıza gelebilir. Bu sorunun yanıtını öğrenmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek Adilcevaz ilçesinde ki bütün eczanelerin ve nöbetçi eczanelerin açık adresleri ile birlikte iletişim bilgilerinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece hafta içi mesai saatleri dışında ya da pazar günleri gibi tatillerde ilacı ihtiyaç duymanız halinde sitemizden öğrendiğiniz bilgiler ışığında ilaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Adilcevaz Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemizde Türkiye'nin 81 ilinde bulunan bütün nöbetçi eczanelerin listesi bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken sitemize girdikten sonra ikamet ettiğiniz ili ya da ilçeyi seçmektir. Sizler de Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis ilinin Adilcevaz ilçesinde ikamet ediyorsanız Adilcevaz nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını merak edebilirsiniz. Bu soruya cevap bulabilmek için sitemizden nöbetçi eczanelerin açık adreslerini öğrenebilir ve kendinize en yakın eczaneden size reçete edilmiş olan ilaçlarınızı kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Adilcevaz Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Adilcevaz nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18:00 ile sabah 08:00 arasındadır. Eczanelerin mesai saatleri ilden ile göre değişiklik göstermektedir. Bitlis ilindeki eczanelerin hafta içi çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 18:00 arasındadır. Sitemizde nöbetçi eczanelerin hangisi olduğuna dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Böylece mesai saatleri dışında, pazar günleri ya da bayram gibi resmi tatillerde ilaç almanız gerekiyorsa sitemizden nöbetçi eczanelerin açık adreslerini öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Bayramlar, resmi tatil olarak kabul edildiği için eczaneler Bayram gibi günlerde çalışmaz. Ancak bayramlarda nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Bayramlarda ilaç alma gereksiniminizi karşılayabilmek için sitemizden nöbetçi eczanelerin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Son yayınlanan genelgeye göre Türkiye genelinde eczaneler, cumartesi günleri çalışır. Cumartesi günleri eczanelerin çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır. Cumartesi günü akşam 17'den sonra nöbetçi eczaneler devreye girerek pazar günü sabaha kadar çalışırlar.

Adilcevaz Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Adilcevaz ilçesinde bulunan 13 adet mahalleye şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Atatürk Mahallesi.
 • Budaklı Mahallesi.
 • Çayır Mahallesi.
 • Cevizli Mahallesi.
 • Esentepe Mahallesi.
 • Gültepe Mahallesi.
 • Hıdırşah Mahallesi.
 • İsmet Paşa Mahallesi.
 • Kaleboynu Mahallesi.
 • Kışkıllı Mahallesi.
 • Menderes Mahallesi.
 • Orta Mahallesi.
 • Selçuklu Mahallesi.

Sitemizden Adilcevaz nöbetçi eczane bilgilerini bulabilir ve ilaçlarınızı alabilirsiniz.