Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Bingöl Genç Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Bingöl Genç Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 10798
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Bingöl İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Bingöl Nöbetçi Eczaneler

Genç Nöbetçi Eczane

Genç, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Bingöl iline bağlı bir ilçedir. Genç nöbetçi eczane bilgilerini öğrenmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Genç ilçesi, Bingöl il merkezine en yakın ilçe olup yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıktadır. İlçe sınırları içerisinde ilçe belediyesi ile birlikte 2 tane de kasaba belediyesi bulunmaktadır. Toplamda 7 adet mahallesi bulunan Genç ilçesinde ikamet ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek Genç nöbetçi eczanelerinin açık adreslerini öğrenebilir ve ilaçlarınızı temin edebilirsiniz. Bingöl iline bağlı genç ilçesinin nüfusu 34.311 kişidir. Mahalle sayısı bakımından zengin olmasa bile nüfus bakımından orta zenginlikte olan bu ilçede eczane sayısı da nüfus sayısına orantılı bir şekilde gelişmiştir. Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Bingöl iline bağlı bu ilçede yaşıyorsanız sitemizi kullanarak Genç nöbetçi eczane açık adreslerini ve iletişim bilgilerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Genç Nöbetçi Eczane Nerede?

Genç nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını arıyor iseniz sitemizi ziyaret ederek nöbetçi eczaneye dair bütün bilgileri rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Hafta sonları, akşam mesai saati sonrası ya da resmi tatillerde eczaneye ihtiyaç duymanız halinde nöbetçi eczane arayışına girebilirsiniz. Bu nöbetçi eczaneleri hızlı bir şekilde bularak acil ilaç ihtiyacınızı gidermek istersiniz. Sitemizde bulunduğunuz ilin ya da ilçenin nöbetçi eczanelerine dair olan bütün bilgileri mevcuttur.

Genç Nöbetçi Eczane Sorgulama

Demre nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını öğrenmek istiyorsanız sitemize girip ikamet ettiğiniz ilçeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz nöbetçi eczanelerin günlük olarak listelerini sizler için sunmaktadır. Böylece resmi tatillerde ya da hafta içi mesai saatleri dışında eczaneye gitme gereksinimi duymanız halinde, sitemizden nöbetçi eczaneleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sitemizde 81 ilin bütün ilçelerinin içerisinde bulunan eczaneler, açık adresleri ve iletişim bilgileri ile birlikte mevcuttur. Böylece kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi bularak size reçete olarak verilmiş ilaçları rahat bir şekilde temin edebilirsiniz.

Genç Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Bingöl iline bağlı eczanelerin hafta içi çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 18:00 arasındadır. Türkiye genelindeki bütün eczanelerin eczanelerin çalışma saatleri bağlı oldukları ile göre değişiklik göstermektedir. Eczanelerin mesai saatlerini o ilin içinde yer alan Eczacı Odası Birliği tarafından belirlenir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri ise hafta içi çalışan normal eczanelerin kapanış saatinde başlar ve ertesi sabah açılış saatinde sona erer. Buna bağlı olarak Genç nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18:00 ile sabah 08:00 aralığı şeklindedir.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Bayramlar, ülke genelinde resmi tatil olarak kabul edilir. Resmi tatillerde ise devlet kurumları, özel ya da hastanelerin poliklinikleri ve eczaneler çalışmaz. Bunun yerine bayram gibi resmi tatillerde ve Pazar günleri nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Bayramlarda ve Pazar günleri hizmet veren nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca faaliyet gösterir. Sizler de resmi tatillerde eczaneye ihtiyaç duyarsanız, nöbetçi eczanelerin güncel listesine sitemizden ulaşabilir ve acil ilaç ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, Cumartesi günleri çalışır. Ancak pazar günleri çalışmazlar. Pazar günleri nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca sizler için hizmeti gösterir. Cumartesi günleri ise eczaneler sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasında çalışır. Cumartesi günü 17'den sonra hafta içi olduğu gibi yine nöbetçi eczaneler faaliyet gösterir. Bu nöbetçi eczaneleri sitemizden öğrenerek size reçete edilmiş olan ilaçları kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Genç Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Genç nöbetçi eczanelerinin listelerini sitemizden ulaşabilirsiniz. Genç ilçesinin mahalleleri ise şu şekildedir:

  • Cumhuriyet Mahallesi.
  • Kültür Mahallesi.
  • Yenişehir Mahallesi.
  • Yeşildere Mahallesi.
  • Yoldaşan Mahallesi.